X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co czujesz gdy owulujesz?
Odpowiedz

Co czujesz gdy owulujesz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 6 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Czy czujecie moment owulacji? No bo ja nic nigdy nie odczuwam. Temperatura rośnie, testy są, program pokazuje że owulacja była, ale ja nic nie czuję. Jak jest u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zasadzie tez nic nie czuje... Jedne boli jajnik inne znowu maja dolegliwosci... No ja nie bardzo moge to u siebie zaobserwowwac;) a mimo wszystko mam 25 miesiecznego brzdaca;) bez zadnych wykresow, bez mierzenia temp itd. Teraz staram sie o drugie;)

  • MadBoy Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie...nie wiem co to ból owulacyjny, nigdy nie miałam ;)

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nic nie odczuwam i zielonego pojęcia nie mam kiedy owulacja dokładnie była :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż, myślałam, że może ktoś podpowie na co zwracać uwagę... Może jest coś, co większość z nas przeoczyła? hmmm... Czekamy na dziewczyny czujące owulację!

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka ja należe do tych szczęsliwcow /nieszczęśliwców którzy czują owulacje..
    U mnie objawia się to dośc intensywnym bolem szyjki macicy(przy siadaniu zwłaszcza ból jakby sie siadało na dosłownie na odkrytej macicy) Oprocz tego ogolne pobolewanie w środkowej czesci tuż nad spojeniem łonowym.Może to być spowodowane podrażnieniem otrzewnej przez płyn pęcherzykowy.....Czasem dochodzi do tego drętwienie pachwiny i ciągniecie w niej po stronie ,z której jest owulacja...
    Niestety są to dość bolesne bóle z racji tego,ze przy PCOS a jestem jego posiadaczką osłonka korowa jajnika jest pogrubiała i pękanie pecherzykow przebiega trudniej ...Mam nadzieję,że troche pomogłam ...
    Pozdrawiam 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 20:40

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica, to ja już nie chcę, wystarczy mi wykresik ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję owulację, tzn czułam zawsze. Bolał mnie wtedy jajnik- ok 2 dni.
    Po ciąży i laparoskopii to się zmieniło.
    Miałam torbiel na lewym jajniku- usunięta. Po tym zabiegu resztki jajnika lewego czuję co kilka dni a w okresie owulacji bolą zawsze oba, bez względu na to, który owuluje :) i bądź tu człowieku mądry. Jedynie z usg wiem, gdzie jest pęcherzyk dominujący.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest kłucie i lekkie ciągnięcie w jajniku, który owuluje. Czasem lekkie skurcze macicy jakby właśnie takie drętwienie pochwy. I robię się płaczliwa i napalona, tak poza strefą ciała :D

    sóweczka lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • zouza Koleżanka
    Postów: 74 19

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tępy ból w podbrzuszu, ciągnięcie w dół.
    W dniu owulacji czasami nie do wytrzymania .. jakby mnie łopatą zdzielono ;)

    ☀ 13 miesięcy ➡ 10 cykl
    słaba ruchliwość .. || udało się!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bol po prawej stronie dolu brzucha i ogromna chec na sex :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czuję :) tzn. brzuch mnie boli cały czas - ale to raczej jelito drażliwe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam owulacje dopiero za kilka dni ponoć a czuje taki tępy ból w macicy, czemu tak jest? Jak to jest u was, ile trwają wasze dolegliwości?

  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 19 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jajnik, najczęściej lewy, czasem prawy. Do tego śluz bardzo rozciągliwy i większa ochota na sex.

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś gdy miałam owulacje to przy wysiłku fizycznym miałam takie dziwne uczucie pobolewania w brzuchu to była owulka

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odczuwam takie bóle w jednym miesiącu bardziej w drugim mniej. Okropny ból macicy i te klucia w jajniku czasami są nie do zniesienia. W drugim miesiącu to samo tylko znacznie znacznie delikatniej. Ja mam bardziej bolesna owu gdy prawy jajnik działa. No i ma sex tez większa ochota jest. Ale że owu bywa przebiegła to ciężko ją dokładnie określić :-)

  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 23 listopada 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja objawia się zwiększoną ilością śluzu, wzrostem libido i takim typowym bólem owulacyjnym w okolicy jajników, który ostatnimi czasy trwa 3-4 dni i nie jest czymś co można przeoczyć ;)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:51

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 28 listopada 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja (kiedy§ ) jak miałam owulkę czułam przy bieganiu owulke

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 28 listopada 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to libido tak wzrosło ostatnio nawet 2 fazie cyklu

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ