Forum W oczekiwaniu na owulację co z tą owulacją
Odpowiedz

co z tą owulacją

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Olye Koleżanka
  Postów: 65 3

  Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Śluz płodny zauważyłam 28.03, 31.03 temperatura w pochwie wynosiła 36,8 gdzie normalnie przed owulacja miałam 36,4 36,5 myślałam,że to może owulacja,która według kalendarzyka powinna wystąpić 1.04, ale gdy dziś 2.04 zmierzyłam temperaturę wynosiła ona 36,5. Dlaczego tak nagle spadła, ostatnio kochałam się z moim partnerem 31.03 bo myślałam,że na następny dzień będzie owulacja, i nie wiem boję się,że owulacja nie wystąpi i moje starania w tym miesiącu przepadną,ponieważ z moim partnerem widzimy się dopiero w poniedziałek..

  <3 <3
 • Olye Koleżanka
  Postów: 65 3

  Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziś zmierzyłam o 8 i było 36,7 poszłam spać i zmierzyłam jeszcze raz o 10.30 było 37.0 myślicie,że owulacja już była?

  <3 <3
 • Bella93 Autorytet
  Postów: 10191 6272

  Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nawet nie masz wykresu. Można przypuszczać, że owu była, jeśli temp przez 3kolejne dni jest wyższa o ok 0,2stopnia od podstawowej. Temp mierzona po 7:30 jest niemiarodajna. Ja bez owulacji w ciągu dnia mam ok37stopni.

  Moja historia leczenia
  Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ