Forum W oczekiwaniu na owulację co z tą owulacją
Odpowiedz

co z tą owulacją

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Olye Koleżanka
  Postów: 65 3

  Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Śluz płodny zauważyłam 28.03, 31.03 temperatura w pochwie wynosiła 36,8 gdzie normalnie przed owulacja miałam 36,4 36,5 myślałam,że to może owulacja,która według kalendarzyka powinna wystąpić 1.04, ale gdy dziś 2.04 zmierzyłam temperaturę wynosiła ona 36,5. Dlaczego tak nagle spadła, ostatnio kochałam się z moim partnerem 31.03 bo myślałam,że na następny dzień będzie owulacja, i nie wiem boję się,że owulacja nie wystąpi i moje starania w tym miesiącu przepadną,ponieważ z moim partnerem widzimy się dopiero w poniedziałek..

  <3 <3
 • Olye Koleżanka
  Postów: 65 3

  Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dziś zmierzyłam o 8 i było 36,7 poszłam spać i zmierzyłam jeszcze raz o 10.30 było 37.0 myślicie,że owulacja już była?

  <3 <3
 • Bella93 Autorytet
  Postów: 9990 6005

  Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nawet nie masz wykresu. Można przypuszczać, że owu była, jeśli temp przez 3kolejne dni jest wyższa o ok 0,2stopnia od podstawowej. Temp mierzona po 7:30 jest niemiarodajna. Ja bez owulacji w ciągu dnia mam ok37stopni.

  Moja historia leczenia
  Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego