X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to może mieć wpływ na zajście w ciąże
Odpowiedz

Czy to może mieć wpływ na zajście w ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka123 Autorytet
    Postów: 932 340

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa. Szukam odp. na jedno pytanie, bo nie chce zaszkodzic potencjalnemu dziecku. W nastepnym cyklu mielislśmy z mężem zacząć starania, ale na początku moich dni płodnych wypadł mi mały zabieg, gdzie bedzie podane znieczulenie dentystyczne. I mąż chce to przeczekać i zacząć starania po tym zabiegu. A czy wgl ma on jakikolwiek niegatywny wpływ na zarodek? Zabieg ma byc 5 lipca, dni płodne zaczynaja mi sie 3, a owulacja wypada na 8 lipca. Czy faktycznie lepiej zacząc starania 6 lipca czy można działać już wcześniej bo takie znieczulenie nie będzie miało znaczenia?
    Pozdrawiam

    YEmRp2.png
    21.05 - beta 277,7 / prog. 51,520
    23.05 - beta 753,3 / prog. 50,240
    10.06 - wizyta, 6+5 jest ❤️
    18.07 - prenatalne, 6cm 🐰
    20.09 - połówkowe, 21+3 - 390 g dziewczynki 💝
    25.11 - 30+6 - 1500 g ❤️🐰
    22.12 - 34+4 - 2130 g

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka123 wrote:
    Hej, jestem tu nowa. Szukam odp. na jedno pytanie, bo nie chce zaszkodzic potencjalnemu dziecku. W nastepnym cyklu mielislśmy z mężem zacząć starania, ale na początku moich dni płodnych wypadł mi mały zabieg, gdzie bedzie podane znieczulenie dentystyczne. I mąż chce to przeczekać i zacząć starania po tym zabiegu. A czy wgl ma on jakikolwiek niegatywny wpływ na zarodek? Zabieg ma byc 5 lipca, dni płodne zaczynaja mi sie 3, a owulacja wypada na 8 lipca. Czy faktycznie lepiej zacząc starania 6 lipca czy można działać już wcześniej bo takie znieczulenie nie będzie miało znaczenia?
    Pozdrawiam

    Powiedz, że potrzebujesz znieczulenia dla ciężarnych, bo się starcie. To nie jest problem.

    Ja mialam narkoze przy usuwaniu zebow i dopóki w ciazy nie bylam, moglam ja stosować (nawet w dni płodne). Fakt, w ciążę nie zaszłam, ale nic się nie przesunęlo, ani nie zmieniło 😊

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ