X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Długo śluz płdny
Odpowiedz

Długo śluz płdny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo długo mam śluz płodny, rozciągliwy, co prawa teraz jest go mniej niż parę dni temu ale jest bardziej rozciągliwy i szklisty?? Nie wiecie może dlaczego?? Proszę o pomoc?? Może coś nie tak z prolaktyną??

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Aga,

    ja mam duzo i dlugo plodnego sluzu po niepokalanku..

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:36

  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale już bardzo długo trwa czas ze śluzem płodnym, a zawsze miałam tak 2-3 dni i owulacja

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze organizm podchodzi kilkakrotnie do owulacji ale mu sie nie udaje...ja tak mam niestety ,prawie w kazdym z cykli ze sluz mam z 10dni albo i wiecej i dopiero owulacja

  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz może co jest przyczyną tych kilku podejść do owulacji?? Rozmawiałaś może na ten temat z lekarzem??

  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może ktoś miał śluz płodny tak długo i wie co jest tego przyczyną bardzo proszę o pomoc

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1987 wspomnialam cos o tym lekarzowi i lekarz powiedzial ze to pewnie zbyt duzy poziom LH w organizmie i do owulacji nie moze przez to dojsc :(
    Mam nadzieje wlansie z w tym cyklu jednak owulka przyjdzie wczesniej ..

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny miło Was widziec i pogadac. Słuchajcie mam problem może któraś z Was miała podobne objawy do moich i mogłaby coś doradzic. Wczoraj byłam u ginka i powiedział, że owulacji nie było i raczej nie będzie, bo jest mały pęcherzyk czyli ten cykl jest bezowulacyjny. Dziś pojawił się u mnie śluz rozciągliwy i dla jaj zrobiłam test owulacyjny. Wyszła druga kreska wyraźna może nie ciemniejsza od tej pierwszej ale taki sam kolor jak dla mnie pozytywny. Dlaczego miało by mi wzrosnąc lh skoro owulki ma nie byc? Może ktoś z Was miał coś podobnego? Z góry dziękuję za poradę pozdrawiam Was.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziom LH wzrasta, kiedy organizm przygotowuje się do owlki, ale dodatni test nie oznacza, że owu będzie na pewno. Może np. pęcherzyk być za mały jak u Ciebie i owulki nie będzie. A mały pęcherzyk to jaki wielkościowo? Może urośnie jeszcze :)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jaki był duży pęcherzyk i czy urośnie zobaczymy w każdym razie takiego rozciągliwego śluzu nie miała dawno.

  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 mim zdaniem moze poprostu jednak bedzie owulacja :)lekarze nigdy tak na 100% nie sa w stanie powiedziec dobrze np u mnie lekarz powiedzial ze w tamtym cyklu jest juz po owulacji a potem sie okazalo ze owulacje mialam dopiero za 10 dni wiec czasami oni poprostu sie nie znaja :/

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita może masz rację może tak jest zobaczymy będę obserwowac swoje ciało oczywiście tempka też nic na razie nie pokazuje. To taki lekarz niby z polecenia ale może faktycznie wszystkiego nie widzi :-) Dzięki dziewczyny za poradę cieszę się że mogę liczyc czasem na Was tu na ovu pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ