X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Duphaston a ciąża
Odpowiedz

Duphaston a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandy Przyjaciółka
    Postów: 70 99

    Wysłany: 25 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja ja słyszałam ze duphaston nie blokuje owu przy 1-2 tabletkach na dobe. Wiec mysle ze Twoj lekarz nie naraza cie na zanik owulk.

    Ja nigdy nie mialam tak dlugiego plamienia, az sie dzis zastanawialam czy to nie oznaka zagniezdzania zarodka. Testu nie mam wiec dzis nie zrobie
    , ale jak jutro nie pojawi sie @ to testuje bo tylko o tym mysle i na niczym sie nie moge skupic. :/

    Na dodatek od tygodnia jestem przeziebiona i tak sobie mysle se zazywalam fervex i adpiryne a gdyby to byla ciaza?:/

    Ale skoro Felicja tez tak mialas i to wina progesteronu to u mniemoze byc podobnie. A w ktorym dniu najlepiej zbadac jego poziom?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/kiedy-najlepiej-zrobic-badanie-progesteronu,2230.html

    tu masz wątek o progresteronie :-)

    mi lekarz powiedział ,że to az takiego znaczenia nie ma bo na wynikach podane są normy na konkretną faze cyklu , ja robilam w fazie lutealnej :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy wrote:

    Ja nigdy nie mialam tak dlugiego plamienia, az sie dzis zastanawialam czy to nie oznaka zagniezdzania zarodka. Testu nie mam wiec dzis nie zrobie
    , ale jak jutro nie pojawi sie @ to testuje bo tylko o tym mysle i na niczym sie nie moge skupic. :/

    Na dodatek od tygodnia jestem przeziebiona i tak sobie mysle se zazywalam fervex i adpiryne a gdyby to byla ciaza?:/

    Ale skoro Felicja tez tak mialas i to wina progesteronu to u mniemoze byc podobnie. A w ktorym dniu najlepiej zbadac jego poziom?



    i jak? byłaś u lekarza ?

  • Mandy Przyjaciółka
    Postów: 70 99

    Wysłany: 14 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na badaniach i progesteron w 20 dniu cyklu wyszedl mi 1.75 :/ dla normy 1.5-20.... :/ bardzo niski...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 15 listopada 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy wrote:
    Bylam na badaniach i progesteron w 20 dniu cyklu wyszedl mi 1.75 :/ dla normy 1.5-20.... :/ bardzo niski...
    no to chyba owu nie bylo. ja tam nigdy nie badalam progesteronu bo lekarz skupil sie na przywroceniu owulacji i byl zdania ze jak jest owu to jest progesteron, jak nie ma owu to nie ma progesteronu a to czy jest czy nie ma widac na usg plus wywiad z pacjentka na temat jej cykli. takze u ciebie albo ta owu jest pozno i jeszcze jej nie bylo albo jej nie masz

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie tez jest ten sam problem brałam 3 mce dupka od 16-25 dc bo mam bardzo dlugie cylke i raz mialam wywolywane.Ale po 3ms nic nie pomoglo nadal jest jak było.Ide na kolejna wizyte nie dlugo a w 33 dc mialam 3,61 progesteron.

    km5s8ribs34fnes6.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ