Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Nija
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 14:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Zosia, powrót do normalnych cykli może chwilę potrwać. Też jestem po poronieniu, od tego czasu trochę mi się cykle rozjechaly. Teraz wszystko wraca do normy, ale w pierwszym cyklu pp lekarz stwierdził, że mam przerosniete pęcherzyki na tajnikach. Dostałam na to duphaston żeby nie zrobiły się z nich torbiele. Pomogło. Myślę że warto skonsultować się ginem.
Pozdrawiam:)

zosia92
Koleżanka
25

Wysłany: 16 sierpnia, 14:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja na swojej kontroli u ginekologa jeszcze przed pierwszą miesiączką po poronieniu zostałam zbadana. Lekarz stwierdził że nie pękł pęcherzyk graffa i nie było owulacji. Jajniki wszystko było w porządku.

189c3bc66f8aa56598b05ee2f29b268f.png

Nija
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 16:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Spokojnie, cykle bezowulacyjne moga sie zdarzyc każdej z nas. Zwłaszcza po takiej burzy hormonalnej.

zosia92
Koleżanka
25

Wysłany: 16 sierpnia, 17:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Właśnie po pracy zrobiłam test owulacyjny i jest pozytywny. Zaczynamy działać :):)

Nija
Znajoma
1

Wysłany: 16 sierpnia, 18:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Super, powodzenia!!!

Justek
Koleżanka
14

Wysłany: 18 sierpnia, 11:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny , pomożecie ?
Testy owulacyjne - negatywne . Używam elektronicznych clear blue. Zerknięcie na wykres na moje temp. ? Co o tym sądzicie

https://ovufriend.pl/graph/5f0e9a0fed94c09d2e086b8f21edd0e6

Justek

[konto usunięte]

Wysłany: 18 sierpnia, 15:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja dzisiaj zaczynam nowy cykl. @ mnie odwiedziła, a miałam już takie ładne objawy ciążowe :-D niesamowite ile można sobie wmówić, oczekując dwóch kresek

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)