X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Gorączka - co z owulacją?
Odpowiedz

Gorączka - co z owulacją?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eftalia6 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 września 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.. w 6 dc czyli zaraz po miesiączce dostałam gorączki ok. 38,3. Owulacji spodziewam się zazwyczaj między 12-15 dniem cyklu, 10 dc mam przyjść do gin zobaczyć jak pracują jajniki bo chyba będę miała cykle stymulowane... Czy przy gorączce występuje w ogóle owulacja? Czy jest sens iść na ten monitoring ? Czy gorączka może coś zaburzyć? Z tego co ostatnio lekarz mówił będąc przed miesiączka moje pęcherzyki "są słabe" i chce je poobserwować zanim zaczniemy stymulacje...A teraz ta gorączka pewnie im nie pomogła :(

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 4 września 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro do owu jeszcze prawie tydzień czasu, to na razie bym się nie martwiła. Nie wiem z jakiego powodu dostałaś tę gorączkę, ale jeśli to jakaś zwykła infekcja, która potrwa kilka dni, to raczej nie powinno to wpłynąć na owu.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 24 lutego 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny podbijam temat. W dniu kiedy wyszedł mi rano pozytywny test owulacyjny, po południu dostałam dreszczy i temperaturę 37,0. Nie byłam chora , żadnego przeziębienia po prostu na 1-2 godziny miałam stan podgoraczkowy. Czy to mógł być objaw owulacji?

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ