X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Interpretacja wykresu
Odpowiedz

Interpretacja wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doświadczone dziewczyny - pomózcie. Ovu wyznaczyła mipwulacje w 17 dc, osobiscie wydaje mi sie ze owulacja była 18dc. ze wzgledu na testy i na odczucia. Wiecej w notatkach przy wykresie. Jak myślicie?

    e036ec5ffdb5936dccac9b5947219a6e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 09:29

    weronika86 lubi tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokroteczko mysle, ze 17dc jednak. Czasami ciezko sie sugerowac odczuciami kochana..np w pierwszych moich cyklach owulacyjnych zawsze mialam skok tempki z rana po bolu owulacyjnym i zmianie sluzu na nieplodny ale w ostatnim cyklu przeoczylam ze starankami bo bol owulacyjny mialam juz po owulacji...nie wiadomo tak naprawde w jakim momencie odczujemy ten bol- czy w czasie rosniecia pecherzyka? czy w czasie pekniecia? czy z powodu poowulacyjnego powiekszenia jajnika? ciezko prawda? ale jestem na 100 procent pewna, ze na razie ovu sie u ciebie nie pomylil. Delikatny skok w owulke lub w przeddzien oznacza wypusczenie malej ilosci progesteronu do pekniecia jajeczka- czasami jestemy w stanie to wychwycic, czasami nie....mysle, ze godzac interretacje ovu i twoja najbardziej stawialabym na owulacje w nocy z 17 na 18dc. powodzenia, teraz tylko trzymac kciuki za owocny numerek :)

    Strokrotka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika dziękuję za odpowiedz! I za rozjaśnienie sytuacji. Mam nadzieje, ze jajeczko było jeszcze zdolne do zapłodnienia i seksik w 18 dc będzie owocny. Trzymam za Ciebie kciuki!! :)

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika dziękuję za odpowiedz! I za rozjaśnienie sytuacji. Mam nadzieje, ze jajeczko było jeszcze zdolne do zapłodnienia i seksik w 18 dc będzie owocny. Trzymam za Ciebie kciuki!! :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w sotatnim cyklu tez zaatakowalam mojego w dniu skoku z samego rana ale niestety sie nie udalo :( zalezy kiedy tak naprawde doszlo do skoku bo moglo dosjc o 19.00 dnia poprzedniego i ranao seksik to juz za pozno bo zame plemniki potrzebuja ok 6hrs na sama kapacytacje ;( ale jesli skok jest o 6 rano a zobaczysz go o 7 rano i bedzie seksik to szansa jest duza...trzymam kciuki, oby zdazylo doplynac do jajeczka ;)

    Strokrotka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh coś czuje w takim razie, ze nic z tego znowu nie wyszło :( z pierwsza dzidzia udało się w pierwszym cyklu, a teraz... I w dodatku M. Mimo 7 mcy "starań" nadal uważa, ze to takie łatwe... :( ale on nie przeżywa tego wszystkiego tak jak ja.. Nie oczekuje każdego dnia, nie sprawdza temperatury, sluzu, testów owulacyjnych... :( Ale mi się smutno zrobiło... Straciłam nadzieje.
    Weronika serdecznie dziękuję za odpowiedz...
    całuje, Stokrotka

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh coś czuje w takim razie, ze nic z tego znowu nie wyszło :( z pierwsza dzidzia udało się w pierwszym cyklu, a teraz... I w dodatku M. Mimo 7 mcy "starań" nadal uważa, ze to takie łatwe... :( ale on nie przeżywa tego wszystkiego tak jak ja.. Nie oczekuje każdego dnia, nie sprawdza temperatury, sluzu, testów owulacyjnych... :( Ale mi się smutno zrobiło... Straciłam nadzieje.
    Weronika serdecznie dziękuję za odpowiedz...
    całuje, Stokrotka

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie trać nadziei, wykresik ładny jest

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś dobra dusza pomoze mi i spojrzy na mów wykres??
    Owu jeszcze nie było prawda ? Dopiero zaczynam i jestem zielona!

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KUNIAK wrote:
    Czy któraś dobra dusza pomoze mi i spojrzy na mów wykres??
    Owu jeszcze nie było prawda ? Dopiero zaczynam i jestem zielona!
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/pogubilam-sie-kto-pomoze-zinterpretowac-moj-wykres,2068,3.html

    Na tym wątku wytłumaczyłam w skrócie na czym polega obserwacja cyklu na stronie 3 mój post z godz. 17:07 :)
    W razie pytań służę pomocą oczywiście wedle moich możliwości wiedzy ;)
    U Ciebie troszkę za wcześnie żeby coś zinterpretować. Temp. musisz mierzyć o stałych porach i dobrze by było troszke wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2014, 17:15

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 20 lutego 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuję juz uciekam czytać wątek który podałas:)

    vanessa lubi tę wiadomość

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KUNIAK wrote:
    dziekuję juz uciekam czytać wątek który podałas:)
    Wejdź do mojego pamiętnika tam jest jaśniej bo z przykładowymi wykresami.
    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ