X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak rosły wam pęcherzyki z clo?
Odpowiedz

Jak rosły wam pęcherzyki z clo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 28 marca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak szybko rosły wam pecherzyki przy zażywaniu clo, ile ich było? Czy udało wam się zajść w ciąże przy takiej metodzie stymulacji, jeżeli tak to w którym cyklu ?

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 28 marca 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja miałam trzy stymulacje-za każdym razem miałam.jeden dodatkowy pęcherzyk (czyli było ich dwa).szczerze to spodziewałam się ze będzie ich duuuzo więcej... Pęcherzyki rosły chyba w takim samym tempie jak przy naturalnym cyklu bo owu miałam w tych samych dniach co zawsze.
    Nam się niestety nie udało zajść ze stymulacja...
    Nadal czekamy na cud, ale narazie nie chce juz więcej stymulacji.
    Zmieniłam teraz lekarza i czekam na dalsze działania... pewnie jak się jeszcze z dwa cykle nie uda to inseminacja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2021, 14:46

  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 28 marca 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz i trzymam kciuki 🍀🍀

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ