X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Letrozole
Odpowiedz

Letrozole

Oceń ten wątek:
  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 20 marca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja1717 wrote:
    Ja akurat mam wszystko ok, a i tak nie wychodzi.. Moja koleżanka też ma PCOS, w końcu za którymś razem ze stymulacja się udało, ale niestety każda z nas jest inna.

    Dokładnie czekanie najgorsze..

    Ja Aromka miałam przepisane aby brać jedną tabletkę rano i drugą wieczorem

    To tak jak u mnie…też wszystko ok, u męża też a prawie od roku nic…

  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 21 marca, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem dzisiaj po wizycie w 10dc (pierwszy cykl stymulacji aromkiem), pęcherzyk 20mm tak więc dzisiaj dr zrobił mi zastrzyk i kolejna wizyta we wtorek. Zobaczymy, czy jest ciałko żółte i czy w ogóle jest na co liczyć

    Sarenka89 lubi tę wiadomość

  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 21 marca, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki 🫶 a Teraz czas owocnych starań ❤️

    Nowa2024, Sarenka89 lubią tę wiadomość

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 22 marca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze dziewczyny - oczywiście w pozytywnym sensie 👍
    I powodzenia, oby się udało w tym cyklu 💪

    Sarenka89 lubi tę wiadomość

  • Sarenka89 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 22 marca, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski 🙋‍♀️

    Byłam dzisiaj na monitoringu - pęcherzyk pękł, także zastrzyk zadziałał 🤭 Z małżem podziałane, więc teraz nic tylko czekać 🤞🤞🤞

  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 24 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Macie jakieś inne niż zawsze objawy w tym cyklu stymulowanym, albo wg macie jakieś objawy po owulacji?
    Bo kurcze od wczoraj boli mnie brzuch nie jakoś tak bardzo, ale cały czas go czuję, tak samo lewy jajnik z którego miałam teraz owu jakby mi czasami pulsuje i ogólnie czuję takie jakby ciągnięcie nie wiem jak to nazwać.
    A jeszcze miałam zdziwienie, bo owulację obstawiam że miałam w środę a od piątku wieczorem do soboty po południu tak mnie kuł prawy jajnik, że kurde w szoku aż byłam czemu jeszcze on, a podczas stosunku to już wg masakra tak bardzo go czułam.
    Jak tam u Was?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoś odsprzedać letrozole chociaż 12 tabletek ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 26 marca, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miałam dzisiaj wizytę w 15dc (pierwszy cykl stymulowany), na nic się nie nastawiałam, ale mamy piękne ciałko żółte 😍 tylko endometrium 7mm i doktorek powiedział, że jest to minimum więc od dzisiaj mam brać cyclogest i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie chce się nakręcać jakoś specjalnie, bo byłabym w szoku gdyby naprawdę się udało…

    Hania2010, Sarenka89 lubią tę wiadomość

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 27 marca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja dziś byłam na powtórnym monitoringu w 15 DC i jest piękny pęcherzyk!!!
    Jutro mam wziąć zastrzyk gonapeptyl daily.
    Wiecie może kiedy najlepiej się serduszkowac skoro jutro dopiero robię zastrzyk ?

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 27 marca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 - moja ginekolog dziś powiedziała że mam piękne endometrium, a mam 6.3 mm.
    Na necie też czytałam że okresie okołoowulacyjnym powinno mieć między 6-7 mm. Nie nastawiaj się negatywnie :)

    Mi się śmiać chce bo akurat mamy się serduszkowac w okresie wielkanocnym i rodzice do nas przyjeżdżają więc będą ciężkie warunki 🤣

  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 27 marca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Hej dziewczyny
    Ja dziś byłam na powtórnym monitoringu w 15 DC i jest piękny pęcherzyk!!!
    Jutro mam wziąć zastrzyk gonapeptyl daily.
    Wiecie może kiedy najlepiej się serduszkowac skoro jutro dopiero robię zastrzyk ?

    Nam gin kazał działać w dniu zastrzyku, dzień później i 2 dni później :)

  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 27 marca, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Nowa2024 - moja ginekolog dziś powiedziała że mam piękne endometrium, a mam 6.3 mm.
    Na necie też czytałam że okresie okołoowulacyjnym powinno mieć między 6-7 mm. Nie nastawiaj się negatywnie :)

    Mi się śmiać chce bo akurat mamy się serduszkowac w okresie wielkanocnym i rodzice do nas przyjeżdżają więc będą ciężkie warunki 🤣

    No to faktycznie jakaś tam nadzieje mam, myślę że cyclogest pomoże :).

    Haha to faktycznie może być ciężko z rodzicami za ścianą 🤣

    Ja się teraz zastanawiam kiedy zrobić test skoro zastrzyk był 21.03?

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 27 marca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zrobić test 8 kwietnia, a zastrzyk robię jutro.
    Ogólnie u mnie wygląda to tak:
    Dziś 15 DC - pecherzyk 18 mm, endometrium 6.2 mm
    16 DC - zastrzyk gonapeptyl daily
    Od 18 DC przez 10 dni - duphaston 2x1 tabl.
    W 10 dzień brania duphastonu - test ciążowy

  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 87 42

    Wysłany: 27 marca, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Ja mam zrobić test 8 kwietnia, a zastrzyk robię jutro.
    Ogólnie u mnie wygląda to tak:
    Dziś 15 DC - pecherzyk 18 mm, endometrium 6.2 mm
    16 DC - zastrzyk gonapeptyl daily
    Od 18 DC przez 10 dni - duphaston 2x1 tabl.
    W 10 dzień brania duphastonu - test ciążowy

    O to może też zrobię test po 11 dniach :) u mnie pęcherzyk był 20mm w 10dc

  • Sarenka89 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 27 marca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Hej dziewczyny
    Ja dziś byłam na powtórnym monitoringu w 15 DC i jest piękny pęcherzyk!!!
    Jutro mam wziąć zastrzyk gonapeptyl daily.
    Wiecie może kiedy najlepiej się serduszkowac skoro jutro dopiero robię zastrzyk ?

    Nam gin powiedziała żeby w dzień zastrzyku potem dzień przerwy i znowu żeby chłop się zreanimował 😅

  • Hibiskus Ekspertka
    Postów: 170 164

    Wysłany: 31 marca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Po wielu latach w końcu diagnoza - pcos - od razu wdrożony Aromek. Będzie to mój pierwszy cykl stymulowany. Znowu jestem pełna nadziei, bo całe dotychczasowe leczenie było nieporozumieniem. Czekam z niecierpliwością aż skończę brać Aromek (5 dni, nie wiadomo w którym momencie cyklu jestem, bo nigdy nie miałam regularnych) i monitoring w czwartek (04.04). Czuję podeskcytowanie, bo w końcu wiem co mi dolega i jak to leczyć ☺️ Jedynie zastanawia mnie fakt czy ten monitoring nie za wcześnie...Pierwszy dzień brania Aromka to 28.03...

    Edit: dzisiaj ostatni dzień brania Aromka, a nie czuje totalnie nic, nic mnie nie boli, nic mnie nie ciągnie, nie czuję nic w jajnikach...czy to normalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia, 14:32

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Drugi cykl stymulowany--> start 26.04
    🍓28.04-02.05 - Aromek (3-7 dc)
    🍒06.05 - pierwszy monitoring (11dc)

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 1 kwietnia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana spokojnie - ja też kompletnie nie miałam żadnych objawów, nawet lekkiego ukłucia i na monitoringu wyszło że pęcherzyk urósł :)

  • Hibiskus Ekspertka
    Postów: 170 164

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Kochana spokojnie - ja też kompletnie nie miałam żadnych objawów, nawet lekkiego ukłucia i na monitoringu wyszło że pęcherzyk urósł :)

    Mam nadzieję, że i u mnie urośnie ...bo tak czuję, że jeśli nie wypali stymulacja to się załamię...wszyscy wokół zachodzą w ciążę tylko nie ja...

    Zastanawiam się tylko czemu tu na forum wszystkie dziewczyny praktycznie dostają zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, a mi p Doktor powiedziała, że dostanę dopiero jak zawiedzie Aromek...ale po co marnować kolejne miesiące....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 08:11

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Drugi cykl stymulowany--> start 26.04
    🍓28.04-02.05 - Aromek (3-7 dc)
    🍒06.05 - pierwszy monitoring (11dc)

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja też pierwszy cykl stymulowany i też nie czuje żeby był szczęśliwy bo w momencie starań mąż źle się czuł bolało go gardło itd. Teraz ja się chyba od niego zaraziłam...
    Ja dostałam zastrzyk na pęknięcie ale tylko dlatego że wypadały święta i nie mogłam iść na wizytę bo gabinet był nieczynny i gin nie chciała ryzykować.
    Ale tak to też w pierwszym cyklu bym nie dostała zastrzyku no bo to jednak kolejne lekarstwa wstrzykiwane w organizm...
    Ja też już bardzo przeżywam i marzę żeby zostać mamą i każdy cykl tylko myślę o tym żeby się udało...

  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy orientujecie się jak to jest z beta po ovitrelle? Czy po zejściu zastrzyku beta spada do negatywu i potem wzrasta czy ona spada do jakiejś tam wartości i potem wzrasta?
    Bo robiłam test w piątek 10 dni po zastrzyku i była blada kreska i zrobiłam betę w sobotę 11 dni po zastrzyku i beta negatywna wynik 1.
    Norma pierwsza pod wynikiem:
    3tyg ciąży 5,8-71,2

    I wiem czy mogę jeszcze na coś liczyć w tym cyklu czy to już po wszystkim .. Piersi nigdy mnie tak nie bolały jak teraz..

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ