X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Letrozole
Odpowiedz

Letrozole

Oceń ten wątek:
  • Hibiskus Ekspertka
    Postów: 178 171

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Kochana ja też pierwszy cykl stymulowany i też nie czuje żeby był szczęśliwy bo w momencie starań mąż źle się czuł bolało go gardło itd. Teraz ja się chyba od niego zaraziłam...
    Ja dostałam zastrzyk na pęknięcie ale tylko dlatego że wypadały święta i nie mogłam iść na wizytę bo gabinet był nieczynny i gin nie chciała ryzykować.
    Ale tak to też w pierwszym cyklu bym nie dostała zastrzyku no bo to jednak kolejne lekarstwa wstrzykiwane w organizm...
    Ja też już bardzo przeżywam i marzę żeby zostać mamą i każdy cykl tylko myślę o tym żeby się udało...

    Oho to my w tym samym miejscu jesteśmy, zawsze raźniej 🤞 Podobno udaje się właśnie wtedy, kiedy się nie spodziewamy..ale ile w tym prawdy to nie wiem...musimy mieć nadzieję ☺️ trzymam kciuki, żeby się udało 🤞
    Ja czasem tyle myślę o tym, że zaczyna mnie głowa boleć od tych wszystkich myśli...

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Drugi cykl stymulowany--> start 26.04
    🍓28.04-02.05 - Aromek (3-7 dc)
    🍒06.05 - pierwszy monitoring (11dc)

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam dziewczyny?
    Testowałyscie już ?
    Ja testuje jutro rano pierwszy raz, będę 10 dpo :)

  • Maja1717 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 7 kwietnia, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już testowałam.. Przyszła @, ale jak już betę miałam negatywna to miesiączka nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia.. To był mój pierwszy cykl stymulowany i jak na razie odpuszczamy pomoc medyczną, staramy się półtora roku i musimy w sensie chyba bardziej ja od tego odpocząć.. Trzymam za Was mocno kciuki, aby Wam się udało ❤️
    Ja na razie w tym cyklu będę popijać zioła ojca Sroki ale bez żadnej spiny, mam przynajmniej taką nadzieję, że tak będzie, bo powoli tracę nadzieję i to wszystko trochę zaczyna za bardzo działać mi na psychikę, potrzebuje chyba przerwy od tych starań

    Sarenka89 lubi tę wiadomość

  • Dida Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Ja dziś dostałam miesiączkę i zaczynam swój pierwszy cykl z Lamettą.
    Dam znać co i jak za kilka dni :)


    Hej!
    A masz swoje owulacje?
    Mi też lekarz w tym cyklu przepisał lamette choć co miesiąc mam własne owulacje. I zastanawiam się czy jest sens stymulować

  • Dida Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka89 wrote:
    Hej Laski,

    jestem totalnie nowa na forum :)

    Pierwszy raz został mi przepisany Letrozole - biorę od 3 dnia cyklu czyli już 3 dzień i zaczełam odczuwać ból obu jajnków - czy to jest normalne ? ( moja lekarka jest na urlopie i nie chce jej zawracać gitary). Ogólnie bym się mocno nie wkręcała, ale raz zdażyło mi się mieć owulacje w okolicy 8 dnia cyklu i się boje, że znowu to się może powtórzyć...


    Pomimo swoich owulacji lekarz przepisał Ci letrozol? Jak to uzasadnil?
    Mi też lekarz przepisał a co miesiąc mam własne owulacje dlatego się waham czy podchodzić do stymulacji

  • stormqueen Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 kwietnia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Letrozol nie dziala na mnie🤷‍♀️ 5 dni- nic 7dni- nic
    Teraz bede miala 10 dni
    Ktoras miala taka sytuacje? Dalo rade?

    Zaledwie pół metra dzieli poklepanie po plecach, od kopa w dupę
  • Nowa2024 Przyjaciółka
    Postów: 89 42

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, musiałam trochę psychicznie odpocząć po nieudanym cyklu i wracam do gry :)
    Drugi cykl stymulowany, tym razem podwójna dawka Aromka i 18.04 w 10dc wizyta u dr i zobaczymy jak się pęcherzyki mają :)
    Trzymam kciuki za wszystkie, które są przed testowaniem i za te które zaczynają kolejny cykl starań 😍
    Pytanie do dziewczyn, które stosowały podwójną dawkę aromka czy zwiększyło to liczbę pęcherzyków czy może szybciej rosły?

    Sarenka89 lubi tę wiadomość

  • Sarenka89 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dida wrote:
    Pomimo swoich owulacji lekarz przepisał Ci letrozol? Jak to uzasadnil?
    Mi też lekarz przepisał a co miesiąc mam własne owulacje dlatego się waham czy podchodzić do stymulacji

    Przepraszam za poślizg - u mnie jest problem z Owu bo przez wiek owulacja nie występuje u mnie za każdym razem i żeby nie tracić czasu stosuje Letrozole. Ale to będzie ostatnia stymulacja i przerwa bo to też słąbo tak się faszerować tabsami...
    Troche dziwne, że skoro masz swoje owulacje to przepisał Ci tabsy...

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ