X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Mierzenie temperatury a praca na zmiany
Odpowiedz

Mierzenie temperatury a praca na zmiany

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • darusioowa Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperature, rano od razu po przebudzeniu. Wszedzie piszą żeby robić to o stałej godzinie, zastanawiam sie jak to ma z kobietami pracujacymi na zmiany? Czy przez to że jeden tydzien wstaje o 4, a następny o 8 zaburza wyniki i powinnam codziennie przebudzac sie o 4 zeby zmierzyc temperature?

    Dodam tylko, ze staram sie spac 8 godzin dziennie.

    Dajcie znac jak to u was wyglada?

    Pozdrawiam 🌸🌸

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 30 kwietnia 2023, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze wstaje o różnych porach bo pracę zaczynam o różnych godzinach. Generalnie pilnuję zasady mierzenia przed wstaniem i tyle. Wykresy wychodzą ok i jestem w stanie wyczytać na nich zmiany wiec wydaje mi się ze nie robi to wielkiego spustoszenia.

  • gattina Autorytet
    Postów: 418 330

    Wysłany: 7 maja 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję na dwie zmiany. Codziennie mam budzik na 5:30 i o tej mierze, czy to I zmiana, czy II, czy sobota, czy wolne. Mierze temperaturę, zapisuje i idę dalej spać. Już się przyzwyczaiłam do tego :)

    Ona - 32 lat
    AMH - 1,46
    czynnik V R2 homo / MTHFR hetero / PAI-1 homo
    09.2022 Sono-HSG - drożne oba
    05.2023 Histeroskopia - wycięcie polipa
    06.2024 Laparoskopia 🔜
    🆘 endometrioza

    witamina D3 / magnez / omega 3 / PrenaCare Start / kurkumina / NAC / resweratrol

    On - 33 lata
    morfologia 4,85%
    fragmentacja 17%

    witamina D3 / omega 3 / PrenaCare Start / NAC / sok pomidorowy / olej z czarnuszki

    + od 12.2022 żel Ferti-Lily

    07.2022 Klinika -> 3x IUI - naturalne cykle ❌

    06-07.2023 - 2x stymulacja (aromek 5-9 dc + duphaston) ❌

    12.2023-01.2024 - aromek (3-7dc + Ovitrelle + duphaston) 2x IUI ❌
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ