X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację monitoring vs. tempka i testy owulacyjne
Odpowiedz

monitoring vs. tempka i testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Mnie wyszła w ostatnim czasie jeszcze mutacja mthfr, więc obecny plan działania uwgzlędnia ten problem. Stymulacje póki co były odpuszczone, ale kolejny cykl będzie stymulowany. No i zobaczymy jak będzie ;-)

    A co to jest? Jakie badanie trzeba wykonać i czym to się objawia?

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam zaproszenie, żeby 'nie zaśmiecać' wątku :-)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym odpuściła CLO. Tym bardziej że masz bardzo ładnego proga.
    CLO osłabia endo ale do tego obniża rezerwę jajnikową. Warto przed rozpoczęciem stymulacji zrobić AMH. Uprzedzam, żebyś wymogła ten temat na ginie przed jakimikolwiek stymulacjami.

    Ja jestem na takim samym etapie jak melba- mutacje.

    Prolaktyna mi też spadła z 37 do 8 a teraz była 18 wiec nie opieraj się na jednym wyniku. Warto powtarzać.

    Sprawdź kwas foliowy, homocysteinę- bo ona też miesza bardzo w staraniach a ginekolodzy nawet o niej nie wspominają.

    Do tego wit. D, b6, b12.

  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANia1003 i Melba,

    Robiłam AMH, Inhibinę B, SHBG, E2, FSH, LH, Anty-tpo, DHEA-SO4, MTCx2, TST, TSH. Wszystko wyszło okej, tylko ten MTC - czyli prolaktyna z obciążeniem. Dlatwgo też leczę hiperprolaktynemię.

    Czyli jakie dokładnie badania powinnam sobie jeszcze wykonać? Chodzi mi o nazwy.

    Badanie prolaktyny powtórzę też za jakiś tydzień, bo minie 2 miesiąc od rozpoczęcia brania Bromergonu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 08:51

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzić mutacje możesz jak robiłaś już tyle badań. Na testdna.pl jest 6 mutacji za 330zł. Sprawdzą czy masz tendencje do poronień i zakrzepicy. Warto zbadać choćby dla siebie i potem dla zdrowia dziecka.

    Ale tak jak pisałam to: kwas foliowy, homocysteina, b6, b12, d3.

    No i ja radzę badać hormony co cykl. Lh, fsh, estradiol. Potem progesteron. Jeśli każdy cykl będzie wyglądać po tych wynikach ok to nie widzę sensu faszerowania się Clo.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ