X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację O czym świadczy śluz
Odpowiedz

O czym świadczy śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś podczas porannej toalety zauważyłam na papierze przezroczysty, ciągnący śluz, taki glutek galaretowaty, przypominający surowe białko jaja kurzego. Czy to oznacza, że owulacja juz jest , czy dopiero sie pojawi? Przez 2 dni bolało mnie podbrzusze i jajnik, dziś 16dc, cykle średnio trwają ok 31 dni

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę Ci powiedzieć na swoim przykładzie, że u mnie śluz pojawia się przed owulacja, zazwyczaj jest to około 2 dni. Tylko każdy organizm jest inny więc wiesz 🙂 ale skoro śluz pojawił Ci się dopiero dziś a wcześniej go nie miałaś to zapewne owulacja dopiero nastąpi

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Weronikab94 Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U mnie śluz- białko jajka to ewidentnie owulacja.
    W czwartek 15 DC podana Ovitrelle na pęcherzyk 24mm. W piątek byłam na inseminacji i pecherzyk był już mniejszy czyli przygotowywał się do pęknięcia. Ciągnący się śluz pojawił się dzisiaj- czyli ewidentnie OWULACJA. Nie ma innej opcji :) Wcześniejsze dni nie miałam takiego śluzu- wręcz byłam „suchutka”. Jutro wszystko się potwierdzi jeżeli będę miała temperaturę wyższa.

    2.03.2021 @
    14.03.2021 IUI na trzech pęcherzykach 21mm, 19mm, 15mm- NIEUDANA 😔

    1.04.2021 ostatnia @
    15.04.2021 Ovitrelle
    16.04.2021 IUI

    Trzymamy kciuki!
  • Vantiel Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wyprobuj moze monitor cyklu cyclotest my way? od razu bedziesz wiedziala co i jak :)

  • Aliicja Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a co powiecie na wodnisty śluz? Dziś 14 dc, od jakiś 2 dni co jakiś czas jak siedzę lub stoję czuje chwilowo jakbym się wręcz posikała 😂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ