X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ona213 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 16 września 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem zaniepokojona. Od kilku miesięcy zauważyłam że mój okres wygląda inaczej a mianowicie zawsze trwał normalnie 5 dni (2-3 dni były obfitsze, 4 -5 dzień było plamienie), a teraz mój okres trwa 5 dni z czego (1-2 dnia obfitsze, a już 3-5 dnia tak jakby tego okresu nie bylo. Czy któraś z Was ma albo miała podobnie jak ja? Co moze byc przyczyna?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ