X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksia199825 Ekspertka
    Postów: 128 144

    Wysłany: 20 lutego, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Zaczęłam stosować ovarin.
    Mój cykl był nieregularny, mam hiperadrogenizm, zawsze miałam cykle 30-43 dyniowe, teraz cykl trwa 50 dni i nie zapowiada się na miesiączkę...
    Jutro mam wizytę u gina, czy któraś z was też miała takie problemy po ovarinie ?

  • Aszzz Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zupełnie odwrotnie. Jak miesiączki były nieregularne, co 2 miesiące, czasem co 4 miesiące, to po Ovarinie mam co miesiąc, ale nie ma owulacji chyba :/

    A jak długo stosujesz ten Ovarin? Bo ja 10 miesięcy i na samym początku nie działał, dopiero chyba po 2 cyklu zaczął tak działać.

    Co ciekawe, zanim zaczęłam brać Ovarin to brałam tylko witaminy Falvit i działanie było podobne - w końcu były regularne miesiączki, tylko w przypadku Falvit musiałam jeszcze dłużej poczekać.

    Może spróbuj suplement bez inozytolu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 09:07

  • Nadzieja umiera ostatnia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 marca, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po ovarin przesunęło też cykl o 6 dni. A zawsze miała jak w zegarku 28 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ