X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovarin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 20 lutego, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Zaczęłam stosować ovarin.
    Mój cykl był nieregularny, mam hiperadrogenizm, zawsze miałam cykle 30-43 dyniowe, teraz cykl trwa 50 dni i nie zapowiada się na miesiączkę...
    Jutro mam wizytę u gina, czy któraś z was też miała takie problemy po ovarinie ?

  • Aszzz Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zupełnie odwrotnie. Jak miesiączki były nieregularne, co 2 miesiące, czasem co 4 miesiące, to po Ovarinie mam co miesiąc, ale nie ma owulacji chyba :/

    A jak długo stosujesz ten Ovarin? Bo ja 10 miesięcy i na samym początku nie działał, dopiero chyba po 2 cyklu zaczął tak działać.

    Co ciekawe, zanim zaczęłam brać Ovarin to brałam tylko witaminy Falvit i działanie było podobne - w końcu były regularne miesiączki, tylko w przypadku Falvit musiałam jeszcze dłużej poczekać.

    Może spróbuj suplement bez inozytolu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca, 09:07

  • Nadzieja umiera ostatnia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 marca, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po ovarin przesunęło też cykl o 6 dni. A zawsze miała jak w zegarku 28 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ