X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle, a wcześniejsza owulacja
Odpowiedz

Ovitrelle, a wcześniejsza owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jednostajna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Nurtuje mnie jedna sprawa. Mianowicie jak wpłynąłby Ovitrelle gdyby został podany już po owulacji. Powiedzmy, że pęcherzyk samoistnie pęknie wieczorem, a ja mam podać zastrzyk następnego dnia rano. Czy będę tego jakieś konsekwencje? Może któraś z Was wie :)

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 26 lutego 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle ma spowodować wyrzut LH lutropiny, który powoduje pęknięcie pęcherzyka. Więc na mój babski rozum, jeśli pęcherzyk pęknie wcześniej z powodu wysokiego poziomu LH wyrzuconego naturalnie przez przysadkę, to nie stanie się nic więcej poza tym, że bardziej dokuczliwe będzie odczuwanie wysokiej dawki LH w organizmie. Ale póki to wszystko dzieje się mniej więcej w czasie naturalnej owulacji, to jest ok. Gorzej, jakbyś sobie zaaplikowała ovitrelle np. przed okresem, bo byś sobie rozregulowała cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 22:57

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie ovitrelle. Mam w domu jeden zastrzyk, ale z racji tego,że mieszkam za granicą, nie mam możliwości zrobienia monitoringu😔 data ważności zaraz się kończy I szkoda mi go tak poprostu wyrzucić. Używam testów clearblue fioletowych, jeżeli będzie mrugająca buźka to czy mogę podać zastrzyk czy lepiej nie próbować bez monitoringu?

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ