X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 234 157

    Wysłany: 21 kwietnia, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Ja mam taką sytuację jak Ty - też monitoring wypadałby mi w weekend majowy. No i nie idę w ogóle w tym cyklu. Co będzie to będzie
    Trzymam kciuki, żeby to był Twój złoty strzał 🙂
    Nie możemy obie mieć wiecznie pecha 🙊

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Mq1991 Przyjaciółka
    Postów: 236 49

    Wysłany: 21 kwietnia, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie93 wrote:
    Trzymam kciuki, żeby to był Twój złoty strzał 🙂
    Nie możemy obie mieć wiecznie pecha 🙊
    Dziękuję kochana, za Ciebie też trzymam kciuki!

    Katie93 lubi tę wiadomość

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SilnaEwka i jak po dzisiejszej becie? :)

  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 22 kwietnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    @SilnaEwka i jak po dzisiejszej becie? :)

    Czułam że się odezwiesz 😃
    Zmiana mała planów, gdyż córka z rana miała gorączkę i nie poszła do przedszkola a ja do pracy.
    Jutro lecę na betę a w środę do lekarza.
    Tylko że niestety u mnie wyniki są bardzo późno ostatnio były prawie o północy. W laboratorium mówią że od niedawna muszą wysyłać je dalej. A tak to wcześniej badali na miejscu. Więc ja jutro będę czekała cały dzień na szpilkach. Ale jak z początku widziałam jakieś objawy tak teraz nic az się martwię... W sobotę zrobiłam test ciążowy jakiś znalazłam od razu kreska bordowa wyszła. Bo już myślę że nic mi nie dolega.
    W środę idę prywatnie a 14.05 mam wizytę na NFZ i dopiero wtedy bym poszła na zwolnienie.... Ale ja nawet nie wiem jak powiem im w pracy... Mam bardzo odpowiedzialna pracę i wiem że będę mnie będzie ciężko.... Ale z drugiej strony corkeczka 3.5 ostarnio ciągle mi choruje i szukanie opieki to ostatnio ciężko temat....

    Chyba mam już za duży myśli 🤣🤣🤣

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 23 kwietnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam żadnych objawów, oprócz tego że od owulacji bolą mnie piersi, ale teraz tak delikatnie, tylko jak nie dotkne to wtedy czuję... Apetyt mam taki sam, wszystko tak samo jak przed ciążą, więc taki może nasz urok 🤣

    Ja właśnie przyjechałam do rodziców, gdzie mieszka mój brat z dziećmi i dzieciaki z przedszkola przyniosły jakąś jelitowke... Także martwię się, bo na pewno mnie też to czeka :( Oby tylko właśnie gorączki nie było.

    To moja 1 ciążą więc trochę panikuje ze wszystkim, bo wszystko jest dla mnie nowe 😀

  • Malpka11 Debiutantka
    Postów: 13 21

    Wysłany: 23 kwietnia, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Dziewczyny
    Tym którym się udało gratulacje trzymam kciuki i życzę zdrówka.
    Ja do 2 maja czekam na zrobienie Bety, chciałabym mieć dobre przeczucie, ale coś czuję że nic z tego nie będzie.
    Czy któraś ze mną czeka na drugiego maja??

    Sarenka89 lubi tę wiadomość

  • dycia007 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja też będę się testowała 2 lub 3 maja. W tym wątku jestem nowa. To mój pierwszy cykl z lemetta i ovitrelle- w piątek 19.04 miałam zastrzyk.
    Może trochę o mnie - w grudniu 2018r. urodziłam zdrowa córeczkę. Jeżeli chodzi o starania, to za bardzo się nie skupiałam, nie liczyłam dni do owulacji itd. Ale od 4 lat staramy się drugie dziecko i jest lipa... u męża badania ok, u mnie mogą być problemy z endometrium, bo byłam 2 razy łyżeczkowana po porodzie. W lutym br. poszliśmy do kliniki niepłodności i zobaczymy :)

    Ruda Maruda lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️ 34 lata
    12.12.2018 - córeczka
    01.2020 - rozpoczęcie starań o rodzeństwo
    04.2024 - badania FSH, Estradiol, LH, TSH w normie
    AMH - 5,34ng/ml
    04.2024 - pierwszy cykl stymulowany lametta + ovitrelle

    🧍‍♂️ 36 lat
    Zdrowy, badania nasienia w normie🙂
  • dycia007 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 23 kwietnia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja też będę się testowała 2 lub 3 maja. W tym wątku jestem nowa. To mój pierwszy cykl z lemetta i ovitrelle- w piątek 19.04 miałam zastrzyk.
    Może trochę o mnie - w grudniu 2018r. urodziłam zdrowa córeczkę. Jeżeli chodzi o starania, to za bardzo się nie skupiałam, nie liczyłam dni do owulacji itd. Ale od 4 lat staramy się drugie dziecko i jest lipa... u męża badania ok, u mnie mogą być problemy z endometrium, bo byłam 2 razy łyżeczkowana po porodzie. W lutym br. poszliśmy do kliniki niepłodności i zobaczymy :)

    Malpka11 lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️ 34 lata
    12.12.2018 - córeczka
    01.2020 - rozpoczęcie starań o rodzeństwo
    04.2024 - badania FSH, Estradiol, LH, TSH w normie
    AMH - 5,34ng/ml
    04.2024 - pierwszy cykl stymulowany lametta + ovitrelle

    🧍‍♂️ 36 lat
    Zdrowy, badania nasienia w normie🙂
  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 234 157

    Wysłany: 23 kwietnia, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dycia007 wrote:
    Cześć. Ja też będę się testowała 2 lub 3 maja. W tym wątku jestem nowa. To mój pierwszy cykl z lemetta i ovitrelle- w piątek 19.04 miałam zastrzyk.
    Może trochę o mnie - w grudniu 2018r. urodziłam zdrowa córeczkę. Jeżeli chodzi o starania, to za bardzo się nie skupiałam, nie liczyłam dni do owulacji itd. Ale od 4 lat staramy się drugie dziecko i jest lipa... u męża badania ok, u mnie mogą być problemy z endometrium, bo byłam 2 razy łyżeczkowana po porodzie. W lutym br. poszliśmy do kliniki niepłodności i zobaczymy :)
    Miło, że do nas dołączyłaś. Razem zawsze raźniej 😊
    Powodzenia dziewczyny, oby weekend majowy był wyjątkowy ❤️
    Ja w piątek idę dopiero na monitoring, ale że będzie to dopiero 7dc to nie spodziewam się fajerwerków w tym miesiącu...

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • ankam94 Przyjaciółka
    Postów: 73 68

    Wysłany: 23 kwietnia, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SilnaEwka wrote:
    Czułam że się odezwiesz 😃
    Zmiana mała planów, gdyż córka z rana miała gorączkę i nie poszła do przedszkola a ja do pracy.
    Jutro lecę na betę a w środę do lekarza.
    Tylko że niestety u mnie wyniki są bardzo późno ostatnio były prawie o północy. W laboratorium mówią że od niedawna muszą wysyłać je dalej. A tak to wcześniej badali na miejscu. Więc ja jutro będę czekała cały dzień na szpilkach. Ale jak z początku widziałam jakieś objawy tak teraz nic az się martwię... W sobotę zrobiłam test ciążowy jakiś znalazłam od razu kreska bordowa wyszła. Bo już myślę że nic mi nie dolega.
    W środę idę prywatnie a 14.05 mam wizytę na NFZ i dopiero wtedy bym poszła na zwolnienie.... Ale ja nawet nie wiem jak powiem im w pracy... Mam bardzo odpowiedzialna pracę i wiem że będę mnie będzie ciężko.... Ale z drugiej strony corkeczka 3.5 ostarnio ciągle mi choruje i szukanie opieki to ostatnio ciężko temat....

    Chyba mam już za duży myśli 🤣🤣🤣
    Cieszcie się póki nic nie dolega, ja na początku też tak miałam, a od połowy 6tc mam nudności i wymioty, dostałam leki od gina na to, początkowo pomogły, a teraz nawet z lekami jest średnio. Nic nie mogłam jeść, waga w dół, teraz też kolorowo nie jest. No, ale może was ominie. Czekam na 2 trymestr bo ponoć on jest najlepszy jeśli chodzi o samopoczucie.

  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w końcu mam wyniki 😊
    Beta : 17680.5
    Progesteron: 40.23

    Jutro wizyta po 17 u lekarza 😊

    Poczekam z wizytą żeby beta dobiła 1 tys. A ty taka niespodzianka ♥️
    Lekarz napewno będzie już coś widział 🥰

    Wg okresu 5 tydz i 5 dni (od 14.03)

    Zastrzyk podany 27.03

    Nie wiem od której daty liczyć już 😃



  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam na Twoją wiadomość ❤️
    Tak sie cieszę!!! :)))

  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 23 kwietnia, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    Czekałam na Twoją wiadomość ❤️
    Tak sie cieszę!!! :)))

    Ale jak ona szybko urosła 🥰🥰
    Dziewczyny mam nadzieję że Wam wszystkim się uda, wiem jak każda na to czeka 🎉💪

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 24 kwietnia, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak po wizycie?:)

  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 24 kwietnia, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia199825 wrote:
    I jak po wizycie?:)

    To miał być jeden z najpiękniejszych dni .... Opowiem w dużym skrócie, bo to co dziś przeżyłam, ile łez wylałam. ..
    Wstaje z myślą że dziś wyzyta u gin i potwierdzenie ciąży, wstałam po nocy i po 10 min leje się ze mnie. Nie krew czerwona ale tyle śluzu/ wody ciemno brązowej że nie dałam rady tego uspokoić. Nawet jak mam 🐒 to tak mnie nie leci .. i to nie były plamienia. Poczekam aż się trochę uspokoi i pojechałam do szpitala na oddział. Obejrzał mnie lekarz i mówi że bardzo prawdopodobne że odkleiła się kosmówka. Ale ze ciąża jest. Luteinę mam brać dalej. Po południu pojechałam do gin który pomógł mi zająć w ciążę. Mówiła że widać że na USG ze musiałam mieć bardzo duże krwawienie..
    Dzidziuś jest ♥️ 5 tydzień i 3 dzień. Serduszko bije. Termin porodu 22 grudnia

    Karolka89 lubi tę wiadomość

  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 24 kwietnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A druga lekarka powiedziała że uszkodzone zostało endometrium. Mam leżeć i odpoczywać brać leki

  • Aleksia199825 Przyjaciółka
    Postów: 69 48

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku kochana współczuję Ci stresu, którego musiałaś doświadczyć 😢
    Najważniejsze, że z dzidziusiem jest w porządku ❤️ Dużo odpoczywaj i dbaj o siebie!
    Czy wiesz już kiedy masz kolejną wizytę sprawdzająca?

  • SilnaEwka Koleżanka
    Postów: 45 24

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9. 05 prywatną wizytę ale nie wiem czy na nią pójdę a 14.05 już na NFZ się zapisałam

  • Sarenka89 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 25 kwietnia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malpka11 wrote:
    Cześć
    Dziewczyny
    Tym którym się udało gratulacje trzymam kciuki i życzę zdrówka.
    Ja do 2 maja czekam na zrobienie Bety, chciałabym mieć dobre przeczucie, ale coś czuję że nic z tego nie będzie.
    Czy któraś ze mną czeka na drugiego maja??

    Ja do 3go 🤭 Póki co to lekkie klucie w pachwinie/jajniku a dzisiaj ultra wilczy apetyt 😅

  • Kiciakocia123 Debiutantka
    Postów: 12 12

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Mam pcos i za sobą lamette i zastrzyki ovitrelle. Udało nam się z mężem i teraz jestem w ciąży. Trzymajcie się i trzymam za was kciuki.
    Z doświadczenia wiem, że nie ma co doszukiwać się u siebie pierwszych oznak ciąży, bo ja wertowałam po zastrzyku cały internet i wszytskie fora o pierwszych objawach a w cyklu w którym okazało się, że jestem w ciąży miałam strasznego pmsa i bardzo bolał mnie brzuch jak na miesiaczke i miałam depresję, że się znowu nie udało , tylko że ta miesiączka nie przyszła. Wiem, że łatwo mi teraz pisać i że to jest niemożliwe żeby o tym nie myśleć. Cierpliwość, cierpliwosci i spokój. Spokojnie czekajcie na dzień, w którym możecie już zrobić bete albo sikacza. Teraz wiem, że najgorzej jest się nakręcać. Każda z nas o tym bardzo marzy.
    Jak nie teraz to następnym razem, każda z nas jest inna , ale dopóki walczymy to jesteśmy zwycięzcami.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ