X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja 12 DC
Odpowiedz

Owulacja 12 DC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nieregularne cykle obecnie jestem 12 Dc objawy mam jak na owulacje ból jajnika większa ilość śluzu czy to możliwe żebym miała dzisiaj owulacje ?? Dodam ,ze od 4 miesięcy stosuje dietę wiec to może ona się przyczyniła do wcześniejszej owu

    Starania od październik 2017
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 27 kwietnia 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena94 wrote:
    Mam nieregularne cykle obecnie jestem 12 Dc objawy mam jak na owulacje ból jajnika większa ilość śluzu czy to możliwe żebym miała dzisiaj owulacje ?? Dodam ,ze od 4 miesięcy stosuje dietę wiec to może ona się przyczyniła do wcześniejszej owu
    Ja ci pwooem ze tez mam chyba dzis owu 12dc . https://zapodaj.net/1268d147a48c6.jpg.html To sa testy sama spojrz. https://zapodaj.net/e090d72528836.jpg.html Wczoraj bol jajnikow i taka jakas mojea bylam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ