X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja a śluz ...
Odpowiedz

owulacja a śluz ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie kochane - jak macie - czy sluz płodny = owulacja w tym samym czasie, czy śluz poprzedza owulację ...

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 20 marca 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj sluz płodny wystepuje przed w trakcie jak i nawet po niej przyjmuje sie ze owulacja wystepuje w ostatnim dniu kiedy szyjka jest najwyzej czasem ciezko ja dotknac otwarta i sluz jest rozciagliwy jak bialko jaja kurzego a mierzysz tempke?

    MADZIA987
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 21 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Laseczki wszystko jest jak powinno szyjka bardzo wysoko śluz rozciągliwy jak białko kurze ale ovu nie zaznaczyło że to dni płodne prawdopodobne dni płodne zaznaczyło w 8 dc przerywanymi kreskami a zielonym za znacznikiem że ovu będzie w 19,20,21 dc czyli dzisiaj i test ovu wyszedł pozytywnie .....

    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png[/url]

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIA987 wrote:
    witaj sluz płodny wystepuje przed w trakcie jak i nawet po niej przyjmuje sie ze owulacja wystepuje w ostatnim dniu kiedy szyjka jest najwyzej czasem ciezko ja dotknac otwarta i sluz jest rozciagliwy jak bialko jaja kurzego a mierzysz tempke?

    dopiero zaczynam z mierzeniem temp i wykresami :)ale dziekuję za odp. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie... ja rowniez dopiero zaczynam z mierzeniem temp i okreslaniem sluzu... sluchajcie wydaje mi sie ze mam z tym problem bo zaznaczylam na wykresie ze mialam tylko wilgotno, a dzis ze rozciagliwy jest..... a z tego co wy macie to widze ze macie bardzo roznie.... i kremowy i lepki a ja nie umiem chyba tego odroznic... ;( mozliwe jest ze nie mam takiego sluzu? mam sie zaczac martwic juz? ovu zaznaczylo ze owulacja powinna nastapic 27,28,29 czyli jakby od jutra a mi sie sluz juz dzisiaj pojawil ten plodny.... test negatywny wyszedl.... strasznie boli mnie brzuch jak przy miesiaczce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na przykład nie mam sluzu płodnego wcale albo jest go tak mało, ze nie moge tego zaobserwowac. od 4 cykli łykam wiesiołek ale to i tak nic mi nie pomaga. nie wiem co moge jeszcze zrobic zeby to zmienic, boje sie ze przez to plemniki nie maja odpowiednich warunkow do zycia i dobrego ruchu.

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 26 marca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbowałam len?albo siemię?ja w tym cyklu piłam len mielony- 2 razy dziennie i pierwszy raz zauważyłam taki naaaprawdę rozciągliwy śluź!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja na przykład nie mam sluzu płodnego wcale albo jest go tak mało, ze nie moge tego zaobserwowac. od 4 cykli łykam wiesiołek ale to i tak nic mi nie pomaga. nie wiem co moge jeszcze zrobic zeby to zmienic, boje sie ze przez to plemniki nie maja odpowiednich warunkow do zycia i dobrego ruchu.

    Słyszałam, że na poprawienie śluzu idealny jest jakiś syrop. Musisz poszukać na forum jego nazwę, bo ja nie pamiętam. Wiesiołek nie pomaga wszystkim. Ja biorę wiesiołek (kupiłam tego dużo) już 6 cykl i dopiero w tym zauważyłam minimalną poprawę śluzu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sie ciesze - wlasnie zrobilam test i wyszlo ze owulacje mam - tzn dzis jutro lub pojutrze... sluz jest ale malo.... ahh zycie jest piekne- a juz sie balam ze nie mam owulacji wcale... -tylko teraz problemem staje sie moja praca bo nocne zmiany mam.... ehh jak tu sie przytulac teraz??? heheh cos wymysle :)

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 27 marca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nad ranem po przyjsciu z pracy:)

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 marca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja niestety ciągle mam z tym problem. Biorę wiesiołek (5-6 tabl. dziennie), piję len mielony, nawet Guajazyl piję (to właśnie ten syrop rozrzedzający - obrzydliwe to to strasznie) i nic. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

    20110812580114.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 29 marca 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dlugo to wszystko bierzesz?

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 marca 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Len piję już ładnych kilka miesięcy, wiesiołek biorę drugi cykl, a Guajazyl - trzeci. Do tego baaardzo dużo wody. Oprócz suplementów nie biorę żadnych innych leków (wiem, że niektóre są przyczyną braku śluzu), a śluzu jak nie było, tak nie ma :(

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    nad ranem po przyjsciu z pracy:)

    hehhe pomysl dobry tyle ze jak wracam to mojego juz nie ma niestety.. mijamy sie ..... no nic - bede czekac do nastepnego cyklu.

  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 55

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle nie miałam śluzu płodnego, 2 cykle starań i nic, w 3. cyklu zastosowałam żel Conceive plus,który imituje śluz płodny i się udało.

    dodinka, dojrzała, Wojcinka lubią tę wiadomość

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,ja mam podobny problem,podejrzewam,że owulacje miałam bo mnie tak bolało z jednej strony ale co z tego jak sucho jak na saharze,prawie cały cykl mam śluz biały od lekko lepkiego po gęsty jak cholera,jak te biedne plemniki mają tam żyć?

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate38, ja śluzu płodnego nie mam chyba wcale, a bóle owulacyjne mam nawet w cyklach bezowulacyjnych. W ogóle dziwna jestem. Próbuję się teraz jakoś "podreperować" naturalnie, tzn. olej z wiesiołka, len, a od następnego cyklu zioła o. Sroki, ale nie wierzę za bardzo żeby się udało. W tym cyklu niestety nawet owulki nie było :(

    agaciaz, a na jakiej zasadzie działa ten żel? Tzn. co zawiera, że imituje śluz płodny? W jaki sposób pomaga? Szukałam informacji na jego temat, ale zdania są podzielone. Z drugiej strony, może warto próbować wszystkiego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2013, 19:04

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie mam prawie wogle sluzu a zaszlam w pierwsza ciaze poprostu moge go miec tylk ow srodku tak mi ginekolog powiedzial

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 8,9 ,10 i 11 dniu cyklu bolał mnie prawy jajnik, śluz mam mleczny i wodnisty ap ropo kochałam się w tedy z moim narzeczonym do końca i nie wiem co może to oznaczać proszę pomóżcie mi z tym jeśli ktoś miał podobnie jak ja pozdrawiam wszystkie kobietki na forum :):) tak bardzo bym chciała żeby zaowocowało mam cykl co 28 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2013, 02:09

  • jadzia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, mój ginekolog liczył mi owulację 14 dni wstecz od przewidywanej @, to teraz tylko musisz czekać i mieć nadzieję że plemniki dały radę :)

    jadzia
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ