X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja-była już?
Odpowiedz

owulacja-była już?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś powie czy owu juz byla- bo program nie zaznaczył

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e2c89d3c347e93caee72f1ed4fea544a.png

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program zaznacza owu po trzech niższych temp. i trzech wyższych i bierzę też pod uwagę np. śluz czy testy owu.Poczekaj wyznaczy Ci na pewno

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak myslisz była juz?

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to nie wiem.Na to czy owulacja była składa się dużo czynników np. Jak długie masz cykle,temperatura,śluz i ból jajnikow.Zdarza się też że śluz jest płodny ale testy owu są negatywne(dziewczyny pisały że organizm może się rozmyslić i owulacja może się przesunąć).

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś pomoże co z tą owulka testy ujemne a tempka taka sobie byla czy nie byla jeszcze? co z temperatura?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy też jakie masz testy owu? bo ponoć niektóre nie pokazują mocnej kreski tylko słabą.A jak ovu wyliczyło Ci orientacyjnie owulację?(dni są na zielono zaznaczone).Być może jeszcze u Ciebie owulacja się nie zaczęła.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatni dzien zielony wczoraj zrobilam test owu i byl ujemny a dzisiaj mega duzo sluzu rozciagliwego i obie kreski takie same na tescie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec dzisiaj i jutro przytulanko moze sie uda

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 2 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dopiero teraz będziesz mieć owu.W takim razie działaj.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj i dzisiaj o 11 test był dodatni kolejny zrobilam o 15 i jedna tylko kreska czyli kiedy owu mogla byc?

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odpuściłam testy owulacyjne, to nei jest wiarygodne i potrzebne. Warto po prostu działać w dni płodne wyznaczone na podstawie śuzu i tempki. Powodzenia.

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy które testy.Ja miałam paskowe i one nigdy nie pokazywały mocnej kreski tylko bladą.A testy według mnie są dla tych osób które nie bardzo potrafią odróżnić śluzu.(wbrew pozorom ciężko jest odróżnić) .Reni87 u Ciebie widocznie już po owu jeżeli nie masz też śluzu rozciagliwego.Śluz u mnie po owu zazwyczaj jest kremowy.

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie śluz mega rozciagliwy byl w dzien pozytywnego testu

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://naforum.zapodaj.net/f9e8b780f159.jpg.html
    Dziewczyny czy uznałybyście któryś za pozytywny ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 14:42

    mkwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec podejzewam ze albo wtedy owu byla albo rano na drugi dzien bo i jajnik mnie kłuł i ogolnie wszystkie objawy owu były a test zrobiłam zeby sie przekonać czy mam racje ból owulacyjny tylko kilka godzin

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po owulacji ale co z tempka 5 dni po i spada w dół o co chodzi? wczesniej po owulce szla do góry albo utzrymywala sie na mniej wiecej tym samym poziomie o co chodzi?

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 8 lutego 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tym, ale może to jest objaw zbyt niskiego progesteronu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 08:36

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 8 lutego 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni87 wrote:
    ja juz po owulacji ale co z tempka 5 dni po i spada w dół o co chodzi? wczesniej po owulce szla do góry albo utzrymywala sie na mniej wiecej tym samym poziomie o co chodzi?
    Może bierzesz jakieś leki i zadurzają temp.Lub tak jak piszę Joanna_blondi ?

    ignite
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ