X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja po odstawieniu antykoncepcji
Odpowiedz

Owulacja po odstawieniu antykoncepcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, tabletki odstawiłam na początku lutego (staramy się o kolejne dziecko). 16 dostałam krwawienia z było dwa dni później takie plamienie... 07.03 byłam u ginekologa stwierdziła rosnacy pecherzyk, który jeszcze nie pękł staraliśmy się 9 ale 11.03 dostałam miesiączki trwała 3 dni... w 5 dniu cyklu bolało mnie podbrzusze i jajnik. Do tego temperatura 37.1 się utrzymywała do dziś... 16.03 się staraliśmy po obserwacji śluzu wychodziło by, że owulacja mogła być był rzadki i robił się coraz gestrzy wczoraj to już w ogóle... a dziś nie ma.. Robię testy owulacyjne już 3 dziś (nie spodziewałabym się owulacji po miesiączce). Testy jednak wychodzą coraz słabsze 🙄 tak jak by już było po owulacji? 🤔 wczoraj temperatura 37.0 a dziś 36.9. Czy któraś już tak miała? Przed antykoncepcją miałam nie regularne cykle teraz był odstęp 23 dni. Do ginekologa idę dopiero 04.04 wczesniej nie ma miejsc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2022, 12:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ