Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja pomocy!!!
Odpowiedz

owulacja pomocy!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 lutego 2015, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kalendarzyk przewidział na jutro owulacje. Od poniedziałku mam wodnisty śluz w pierwszych dwóch dniach było go pełno natomiast wczoraj było go mniej. Jutro owulacja a ja mam trochę wodnistego śluzu który wcale się nie rozciąga z domieszka białego. Czy Dojdzie do owulacji?

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2015, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wodnisty śluz jest również śluzem płodnym także spokojnie :) trzymam kciuki!

oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 lutego 2015, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak jest z domieszka białego??

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2015, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem ale wydaje mi sie że tak, zawsze trzeba patrzeć na ten bardziej płodny i ten zapisywać.. no i obserwuj pozostałe parametry (szyjka, temperatura) czy wskazują na owulację :)

oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ewela87 Ekspertka

Wysłany: 5 lutego 2015, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko bez paniki czekoczekolada :) Po prostu działajcie i obserwuj swoje ciało :)

f2w3rjjgkoi890wn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 lutego 2015, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwila dosłownie mi się wylal i mam mokre majtki......

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ