Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja testy
Odpowiedz

Owulacja testy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mojnick1994 Nowa

Wysłany: 26 października 2016, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .. robiłam test owulacyjny i wyszedł chyba pozytywnie dwie kreski są takie same test z rossmana .. niby nie byłoby problemu ale .. ale od 3 dni ten test jest codziennie tak samo pozytywny :/ śluzu nie mam nigdy .. co to może znaczyć .. test pozytywny zaczął być 3 dni temu a dzis jest 18 Dc i jest dalej to samo .. czy to znaczy ze cykl jest bezowulacyjny ? Cykle około 28-32 dniowe

Mojnick1994
  • irma37 Koleżanka

Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badasz szyjkę macicy? Zwykle jak to robię, widzę, jaki mam śluz, bo na bieliźnie nie mam nigdy. Test ovu może kilka dni wychodzić pozytywny, też tak mam. Test sugeruje jedynie, że zbliża się owulacja, a nie że jest w tym dniu :)

Irmina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.