X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja w 6dc?
Odpowiedz

Owulacja w 6dc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 8 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś mocny ten cykl. Wczoraj temp. 36.9. Dziś 37.04.
    I przed chwilą pierwsza dawka luteiny, więc niestety nie zobaczę jak sytuacja rozwinelaby się naturalnie.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysikalam też test ciazowy, żeby zobaczyć czy wychodzi pozytywny po zastrzyku na pęknięcie. Negatyw. I tak sobie pomyślałam, ze jak mi nawet hcg wstrzykna to i tak negatyw.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dpo. Zrobilam bete. Wyszło 5.9mlU/ml.

    Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Zastrzyk na pęknięcie był 2 lipca. 5 dni po zastrzyku wysikalam test ciążowy, którY nic nie pokazał.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ