X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Owulacja w 6dc?
Odpowiedz

Owulacja w 6dc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 8 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś mocny ten cykl. Wczoraj temp. 36.9. Dziś 37.04.
    I przed chwilą pierwsza dawka luteiny, więc niestety nie zobaczę jak sytuacja rozwinelaby się naturalnie.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysikalam też test ciazowy, żeby zobaczyć czy wychodzi pozytywny po zastrzyku na pęknięcie. Negatyw. I tak sobie pomyślałam, ze jak mi nawet hcg wstrzykna to i tak negatyw.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dpo. Zrobilam bete. Wyszło 5.9mlU/ml.

    Nie wiem czy się cieszyć czy nie. Zastrzyk na pęknięcie był 2 lipca. 5 dni po zastrzyku wysikalam test ciążowy, którY nic nie pokazał.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ