X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację owulacja według of a rzeczywistość
Odpowiedz

owulacja według of a rzeczywistość

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:18


  • garderoblanka Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... czyli każda ma w sumie inaczej :) najłatwiej tym, które mają regular cykle. Ja np mam 31 dc i OF nie pokazała jeszcze owu. I w sumie sie nie dziwie, bo jak się rejestrowałam na OF, to w wybranych długosciach cyklu nie było dłuższego niż 40, a ja w sumie mam różne, przeróżne, więc chyba nie będę się sugerowała OF. Chociaż miło popatrzeć na 'zielone światło' :D

    m7a4dn3j2rrztxbr.png

    rtku8xh90mreru62.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W teraźniejszym cyklu się pokryło, potwierdziły to testy owulacyjne oraz obserwacja śluzu + temperatura, super wyszło, bo serduszkowanie było w okolicy, więc też czekamy na rezultaty tego zgrania ;))

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najpierw OF zaznaczylo ovu w 9dc, ale nie bardzo mi sie to zgadzalo bo mam dosc dlugie nawet 6-dniowe @ wiec mi cos nie pasowalo, potem mi zmienilo na 12dc co juz bardziej bylo prawdopodobne. Moze nie powinnam byla sie sugerowac, ale troche nie bylam pewna komu wierzyc, czy OF czy sobie, a bylam wtedy w PL i mialam ze soba testy ovu i ich nie wykorzystalam glupia...:-(

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 6 października 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat - w poprzednim cyklu OF idealnie wyznaczyło mi owu zgodnie z monitoringiem, w tym cyklu temp OF pomylił sie przynajmniej o jeden dzien. Na monitoringu w poniedziałek było widać ciałko żółte, we wtorek miałam minimalny SPADEK temp i dopiero w środę temp wzrosła. OF wyznaczyło owu na wtorek czyli przynajmniej o dzien za późno :) pozdrawiam.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 7 października 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    proszę o pomoc :)

    to mój 3 cykl starań po poronieniu...
    i 1 w którym mierze temperaturę, to dopiero 6 dzień cyklu na wtorek mam umówiony monitoring, czy możecie zerknąć , czy póki co temperatura jest okej?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovufriend w każdym cyklu wyznaczał owulkę, po badanich i monitoringu okazało się, że owulacji nie ma i raczej nigdy nie było (mimo skoku temperatury), pęcherzyki mi rosną ale nie pękają, mam zdiagnozowane PCOS. Moja pani dr mówi, że skok temperatury w takiej sytuacji może mieć miejsce, bo niepęknięty pęcherzyk również wytwarza progesteron. Ale w takim wypadku oczywiście szansy na ciążę nie ma.
    Także ja bym nie ufała tym wykresom, jeśli staracie się już dłuższy czas bez skutku to idzcie na monitoring, nawet jeśli wykresy wychodzą wam prawidłowe.
    Ja niestety zaufałam skokowi tempki i zmarnowałam prawie rok na takich bezsensowych staraniach, a na monitoringu wyszło szydło z worka...

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo... Miesiączki miałam regularne temperatura skakała a jak poszłam najpierw na USG to okazało się że jajniki PCOS.. Dostałam jednak od razu CLO i pęcherzyki rosły ale nie pękały samoistnie więc u mnie owulacja też nie występowała a wszytskie symptomy wskazywały że była... Teraz drugi cykl dostaję pregnyl na pękniecię i czekam. Dodam jeszcze że mi aplikacje też wskazywały owulację na 15 dc a wystąpiła dnia 13

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ