Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Pęchęrzyk 27mm w 20dc - czy jest jeszcze szansa?
Odpowiedz

Pęchęrzyk 27mm w 20dc - czy jest jeszcze szansa?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • danae24 Debiutantka

Wysłany: 31 marca 2015, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam - jak pęcherzyk był przerośnięty, to bardzo bolał mnie jajnik, następnego dnia nagle ustąpiło, potem byłam na USG o już było ciałko żółte.

U nas dalej bez efektów - w tym cyklu brałam pod koniec luteinę, bo mam za niski progesteron. W kolejnym też mam brać od 3 dnia po owulacji (po skoku temp.) przez 10 dni..
    Trochę się tym martwię - mam późne owulacje, w 18-19 dniu cyklu. Jak jeszcze będę brała luteinę 10 dni to cykl będzie miał ponad 31 dni..Niby mieści się w normie, ale dłużej trzeba czekać na kolejną "próbę" ;)

• Babe B Przyjaciółka

Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam inseminacje przy pecherzyku 33mm w czerwcu i sie nie udalo:(

Babe B
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 sierpnia 2015, 17:23

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego