X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pęcherzyk 28 mm a owulacja
Odpowiedz

Pęcherzyk 28 mm a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inia94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Właśnie wracam z monitoringu. Pęcherzyk 27.76 mm, przed chwilą pozytywny test owulacyjny. Czy nawet jeśli taki pęcherzyk to są jakies szanse na ciążę czy raczej marne?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inia94 wrote:
    Hej dziewczyny. Właśnie wracam z monitoringu. Pęcherzyk 27.76 mm, przed chwilą pozytywny test owulacyjny. Czy nawet jeśli taki pęcherzyk to są jakies szanse na ciążę czy raczej marne?
    Nie ma czegoś takiego jak za duży pęcherzyk. Ważne jakie są wyniki przy tym estradiolu, LH i progesteronu. One pokazują czy będzie owulacja czy nie. Mam dziecko z pęcherzyka 30 mm. I ważne jest to czy pęknie Ci sam, lekarz powinien dać na zaś coś na pęknięcie aby nie zrobiła się torbiel.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inia94 wrote:
    Hej dziewczyny. Właśnie wracam z monitoringu. Pęcherzyk 27.76 mm, przed chwilą pozytywny test owulacyjny. Czy nawet jeśli taki pęcherzyk to są jakies szanse na ciążę czy raczej marne?
    Ja po clostilbegyt wyhodowałam pęcherzyk 30 mm i wzięłam w tym dniu ovitrelle. Dziś 5 dni po zastrzyku, jutro robię progesteron żeby zobaczyć czy owulka była. Dziś mam jeszcze monit żeby sprawdzić czy pęcherzyk na pewno pękł.

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ