X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pęcherzyk nie pęka? Wysoki progesteron
Odpowiedz

Pęcherzyk nie pęka? Wysoki progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope2018 wrote:
    HopeandFaith wrote:
    Cykle regularne 25-28dni, krwawienie zawsze 5dni. Endometrium idealne w czasie „dni płodnych”. Dlaczego tak się dzieje ńie mam pojęcia.[/QUOTE

    a mialas podawane cos na pękanie?

    Mój pęcherzyk nie rośnie do normalnych rozmiarów i zanika, wiec nie potrzeba m8 nic na pękanie, bo jest malutki (11).

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane po pierwsze sprawdzcie progesteron 3-5dc, byc moze tu sie zaczyna problem i wyjsciowo macie zbyt wysoki... wtedy tez pecherzyk moze nie rosnac prawidłowo... i moze dostaniecie coa na obnizenie na poczatku cyklu albo na wzrost typu zastrzyk z gonalu kolo 10dc i pecherzyki ladnie dorosna i wtedy zastrzyk bedzie mial sens!! Trzymam kciuki:*

  • Hope2018 Autorytet
    Postów: 359 209

    Wysłany: 22 marca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje rosna ładnie tylko w tym cyklu ponoc nie pekly...pisze ponoc bo progesteron pokazuje kompletnie co innego;)

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 23 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to nie mam pojęcia, a co na to lekarz??

  • cynamon Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    msmarmify wrote:
    Kochane po pierwsze sprawdzcie progesteron 3-5dc, byc moze tu sie zaczyna problem i wyjsciowo macie zbyt wysoki... wtedy tez pecherzyk moze nie rosnac prawidłowo... i moze dostaniecie coa na obnizenie na poczatku cyklu albo na wzrost typu zastrzyk z gonalu kolo 10dc i pecherzyki ladnie dorosna i wtedy zastrzyk bedzie mial sens!! Trzymam kciuki:*

    Za wysoki progesteron w 3-5 dc to jaki? I od czego on zależy?

    cynamonica

    ona 43 lat, on 43 lat

    7 ivf, 12 transferów...
    Invicta 2009: ivf po 3 latach starań ET :) pierwsze i udane, naturalny poród o czasie
    Invicta 2012 - ivf ET :) strata w 8tc,
    FET :(.
    Invicta IVF: 2017, FET :(, FET :(, FET :(, FET :(, FET :( c. biochemiczna
    zmiana kliniki Gameta 2019 1 x ET :(
    Invicta 2019 ET :(
    Novum 2021: ET :(

    po szczepieniach limfocytami w 2022:
    Bocian 2023
    7 IVF
    5 pęcherzyków, 7 komórek,
    blastocysta 5.1.1 oraz 2 zamrożone
    01.06.2023 ET 5.1.1
    6 dpt II
    7 dpt II
    9 dpt bhcg 165
    za duży pęcherzyk żółtkowy, Poronienie 8tcd

    13 FET:
    6 dpt bhcg 17
    8 dpt bhcg 31
    10 dpt bhcg 10 :(

    14 FET
    6 dniowa blastocysta:
    5 dpt cień II bhcg 12,7
    7 dpt słabe II a bhcg 101
    9 dpt bhcg 305
    13 dpt bhcg 1505
  • Dziewczynaztt Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie mam taki sam problem. Pęcherzyk nie pęka, a progesteron jest ok…

    Czekam na cud ❤️
  • Paulina123321 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli nie pękają to wskazywałoby na zespoł LUF. Czy w takim cyklach czujecie bol owulacyjny?

  • Marchewa88 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam podobno ten problem z nie pękającym pęcherzykiem. Po jednej stymulacji clo zrobiły się torbiele i lekarz stwierdził że to LUF. Zastanawiam się tylko dlaczego nigdy wcześniej nikt nie widział żadnych torbieli na usg.

  • Paulina123321 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa88 wrote:
    No ja też mam podobno ten problem z nie pękającym pęcherzykiem. Po jednej stymulacji clo zrobiły się torbiele i lekarz stwierdził że to LUF. Zastanawiam się tylko dlaczego nigdy wcześniej nikt nie widział żadnych torbieli na usg.
    A czułaś wtedy jakiś bol owulacyjny czy zupełnie nic?

  • Marchewa88 Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina123321 wrote:
    A czułaś wtedy jakiś bol owulacyjny czy zupełnie nic?
    Przy stymulacji akurat nie ale wcześniej przy owulacji czułam. Testy owulacyjne też wychodziły ok. Może akurat tak było po clo. Zobaczymy co będzie w tym cyklu. Mam nadzieję że coś ruszy bo LUF to mnie przeraża.....

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ