Forum W oczekiwaniu na owulację Pęcherzyk nie pęka? Wysoki progesteron
Odpowiedz

Pęcherzyk nie pęka? Wysoki progesteron

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka

Wysłany: 22 marca 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope2018 wrote:
    HopeandFaith wrote:
    Cykle regularne 25-28dni, krwawienie zawsze 5dni. Endometrium idealne w czasie „dni płodnych”. Dlaczego tak się dzieje ńie mam pojęcia.[/QUOTE

a mialas podawane cos na pękanie?

Mój pęcherzyk nie rośnie do normalnych rozmiarów i zanika, wiec nie potrzeba m8 nic na pękanie, bo jest malutki (11).

18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • msmarmify Autorytet

Wysłany: 22 marca 2018, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane po pierwsze sprawdzcie progesteron 3-5dc, byc moze tu sie zaczyna problem i wyjsciowo macie zbyt wysoki... wtedy tez pecherzyk moze nie rosnac prawidłowo... i moze dostaniecie coa na obnizenie na poczatku cyklu albo na wzrost typu zastrzyk z gonalu kolo 10dc i pecherzyki ladnie dorosna i wtedy zastrzyk bedzie mial sens!! Trzymam kciuki:*

• Hope2018 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje rosna ładnie tylko w tym cyklu ponoc nie pekly...pisze ponoc bo progesteron pokazuje kompletnie co innego;)

• msmarmify Autorytet

Wysłany: 23 marca 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to nie mam pojęcia, a co na to lekarz??

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego