X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pierwszy cykl z testami owu
Odpowiedz

Pierwszy cykl z testami owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Queensofcups Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 7 marca, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Jakie mam szanse za ciaze ? Pierwszy cykl z tymi testami owu . Stosunek przed dzień przed pikiem (0) beż testu , i w pik czyli w pierwszy test stosunek . Drugi już słabsza ta linia . Na 3 dzień 3 test ciężkość piersi No i tyle . Dołączam zdjecie testów
    https://zapodaj.net/plik-KLVe6Z3x80

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 489 402

    Wysłany: 7 marca, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno przy każdym cyklu u zdrowych osób to 30% w dzień owu już mniej, chyba 20% także stosunek krótko przed owu i w jej dzień tę szansę daje na poczęcie, powodzenia.

    Queensofcups lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ