X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pierwszy monitoring pomóżcie
Odpowiedz

Pierwszy monitoring pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 11 maja 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam od 28 do 31 dni chociaż ostatni po covid miał 35 dni.
    2 miesiące temu będąc u gin w 14 dc niebyli juuz nic tzn pęcherzyka więc albo cykl bezowulacyjny albo już po owulacji.

    Wczoraj 10 dc pęcherzyk 10 mm czy to dobra wielkość? Następna wizyta 13 dc

    Od 2 cykli biorę luteinę od 15 dc do 25 dc
    Badania tsh ft3 i ft4 w normie prolaktyna, morfologi rowniez

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 11 maja 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nativip wrote:
    Cykle mam od 28 do 31 dni chociaż ostatni po covid miał 35 dni.
    2 miesiące temu będąc u gin w 14 dc niebyli juuz nic tzn pęcherzyka więc albo cykl bezowulacyjny albo już po owulacji.

    Wczoraj 10 dc pęcherzyk 10 mm czy to dobra wielkość? Następna wizyta 13 dc

    Od 2 cykli biorę luteinę od 15 dc do 25 dc
    Badania tsh ft3 i ft4 w normie prolaktyna, morfologi rowniez

    Dobra wielkość do pęknięcia to ok 21-22mm. Pęcherzyk rośnie 1-2mm na dzień. Zatem w najlepszym przypadku będziesz miała owulacje w 16dc.

    Jesli ostatnio byłaś w 14dc i nie było pęcherzyka to czy ginekolog nie widział ciałka żółtego? Wtedy wiadomo, czy owulacja była czy nie.

    Luteina okej, ale też powinnaś ja brać dopiero po potwierdzonej owulacji, zeby Ci jej nie zatrzymała.

    Czy mierzysz temperaturę? Robisz testy owulacyjne? Sprawdzasz śluz? Owulacja może być różnie, raz w 10dc, innym razem w 14dc, czasem w 20dc, a czasem będzie cykl bezowulacyjny (co się zdarza i jest normalne). Nie ma pewności, że owulacja będzie zawsze w tym samym dniu (z tego też powodu długość cyklu się zmienia) i ma na to wpływ wiele czynników np. stres.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ