X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienia 6dpo (nie implantacja)
Odpowiedz

Plamienia 6dpo (nie implantacja)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 30 maja 2023, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka jest przyczyna pojawienia się plamienia 6 dpo? Najpierw pojawił się różowy śluz a później beżowy/brązowy.
    Dodam, że bolą mnie też dosyć mocno piersi a to zazwyczaj się dzieje jak prolaktyna jest wysoka🙄 a ja mam wynik poniżej normy bo brałam dostinex. Biorę progesteron więc mam wysoki poziom ok 30ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2023, 22:23

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1316 683

    Wysłany: 31 maja 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloombloo wrote:
    Jaka jest przyczyna pojawienia się plamienia 6 dpo? Najpierw pojawił się różowy śluz a później beżowy/brązowy.
    Dodam, że bolą mnie też dosyć mocno piersi a to zazwyczaj się dzieje jak prolaktyna jest wysoka🙄 a ja mam wynik poniżej normy bo brałam dostinex. Biorę progesteron więc mam wysoki poziom ok 30ng/ml

    Czy robiłaś w ostatnim czasie dokładne badania hormonalne ?
    Czy to plamienie powtarza się w każdym cyklu ?

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀
  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 31 maja 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robiłam niedawno pełno badań w tym hormonalne i wszystko poza prolaktynąw normie. Nie nie w każdym dopiero w tym tak mam. Dzisiaj jest już czysto.

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ