Forum W oczekiwaniu na owulację plamienie
Odpowiedz

plamienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciżemka Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! mam problem i może któraś z Was była w podobnej sytuacji. Jestem w 15 dc i dziś rano zauważyłam brązowe plamienie, które utrzymuje się do tej pory. Od paru dni robie testy owulacyjne i wychodzą one negatywnie ( brak nawet cienia drugiej kreski). Miałam kiedyś problem z prolaktyną ale po bromku spadła do właściwej normy i biore go dalej by ten poziom się utrzymał. Zastanawia mnie więc co może być przyczyną. Do lekarza ide dopiero za 2 dni ale już teraz dużo myśli mam w głowie :)

2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku
  • rudaEM Nowa

Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnoie..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego