Forum W oczekiwaniu na owulację plamienie
Odpowiedz

plamienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ciżemka Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! mam problem i może któraś z Was była w podobnej sytuacji. Jestem w 15 dc i dziś rano zauważyłam brązowe plamienie, które utrzymuje się do tej pory. Od paru dni robie testy owulacyjne i wychodzą one negatywnie ( brak nawet cienia drugiej kreski). Miałam kiedyś problem z prolaktyną ale po bromku spadła do właściwej normy i biore go dalej by ten poziom się utrzymał. Zastanawia mnie więc co może być przyczyną. Do lekarza ide dopiero za 2 dni ale już teraz dużo myśli mam w głowie :)

2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
  • rudaEM Nowa

Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobnoie..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego