X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie czy krwawienie - co oznaczyć na wykresie??
Odpowiedz

Plamienie czy krwawienie - co oznaczyć na wykresie??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andjeee1234 Debiutantka

Wysłany: 21 sierpnia 2020, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od ponad tygodnia mam plamienia, jeszcze nie dostałam się do lekarza także nie wiem co oznaczają... Do tej pory jednak były znikome, ledwo zauważalne na papierze toaletowym, były w postaci śluzu różowego lub ciemno beżowego, nic mnie nie bolało, żadnych innych objawów. Dzisiaj to plamienie jest silniejsze, przypomina bardziej bardzo lekki okres, dodatkowo odczuwam ból brzucha jak przy miesiączce... Nie wiem teraz jak to zaznaczyć na wykresie czy dalej plamienie czy krwawienie i traktować to jak okres, pomimo że owulacji jeszcze nie było? Dodam że mam długie cykle i owu między 20-30dniem to dla mnie nic nowego :(

• KasiaaaNowicka Debiutantka

Wysłany: 24 sierpnia 2020, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej skonsultować się z lekarzem... ja jestem z tych co potrafi zadzwonić z drobnostką, ale dzięki temu śpie spokojniej ;)

• Andjeee1234 Debiutantka

Wysłany: 1 września 2020, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, czekam na wizytę, niestety terminy są długie, dlatego pytam czy ktoś był w podobnej sytuacji? I jaka była diagnoza? Bo przeczytałam pół internetu i zaczynam nieźle panikować

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ