Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie czy krwawienie - co oznaczyć na wykresie??
Odpowiedz

Plamienie czy krwawienie - co oznaczyć na wykresie??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Andjeee1234 Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 21 sierpnia 2020, 08:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam od ponad tygodnia mam plamienia, jeszcze nie dostałam się do lekarza także nie wiem co oznaczają... Do tej pory jednak były znikome, ledwo zauważalne na papierze toaletowym, były w postaci śluzu różowego lub ciemno beżowego, nic mnie nie bolało, żadnych innych objawów. Dzisiaj to plamienie jest silniejsze, przypomina bardziej bardzo lekki okres, dodatkowo odczuwam ból brzucha jak przy miesiączce... Nie wiem teraz jak to zaznaczyć na wykresie czy dalej plamienie czy krwawienie i traktować to jak okres, pomimo że owulacji jeszcze nie było? Dodam że mam długie cykle i owu między 20-30dniem to dla mnie nic nowego :(

 • KasiaaaNowicka Debiutantka
  Postów: 6 0

  Wysłany: 24 sierpnia 2020, 16:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Najlepiej skonsultować się z lekarzem... ja jestem z tych co potrafi zadzwonić z drobnostką, ale dzięki temu śpie spokojniej ;)

 • Andjeee1234 Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 1 września 2020, 14:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiem, czekam na wizytę, niestety terminy są długie, dlatego pytam czy ktoś był w podobnej sytuacji? I jaka była diagnoza? Bo przeczytałam pół internetu i zaczynam nieźle panikować

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego