X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Plamienie czy krwawienie - co oznaczyć na wykresie??
Odpowiedz

Plamienie czy krwawienie - co oznaczyć na wykresie??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andjeee1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od ponad tygodnia mam plamienia, jeszcze nie dostałam się do lekarza także nie wiem co oznaczają... Do tej pory jednak były znikome, ledwo zauważalne na papierze toaletowym, były w postaci śluzu różowego lub ciemno beżowego, nic mnie nie bolało, żadnych innych objawów. Dzisiaj to plamienie jest silniejsze, przypomina bardziej bardzo lekki okres, dodatkowo odczuwam ból brzucha jak przy miesiączce... Nie wiem teraz jak to zaznaczyć na wykresie czy dalej plamienie czy krwawienie i traktować to jak okres, pomimo że owulacji jeszcze nie było? Dodam że mam długie cykle i owu między 20-30dniem to dla mnie nic nowego :(

  • KasiaaaNowicka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej skonsultować się z lekarzem... ja jestem z tych co potrafi zadzwonić z drobnostką, ale dzięki temu śpie spokojniej ;)

  • Andjeee1234 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 1 września 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, czekam na wizytę, niestety terminy są długie, dlatego pytam czy ktoś był w podobnej sytuacji? I jaka była diagnoza? Bo przeczytałam pół internetu i zaczynam nieźle panikować

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ