X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację planujemy dziecko
Odpowiedz

planujemy dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 12 września 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa i bardzo się cieszę, że tu trafiłam:) Mam 28 lat, stwierdzone Hashimoto, niedoczynność tarczycy. Staram się o dziecko już 14 miesięcy. Przez pewien okres było to na zasadzie jak się uda to fajnie, ale jak nie wyjdzie to się świat nie zawali. Ale czas mijał, a ciąży nie było.. Od zawsze miałam problem z cyklami. Moja ginekolog brak miesiączki leczyła mi luteiną na wywołanie i na tym się kończyło (masakra...żadnych hormonów nie sprawdziła). Najlepsze jak mnie zapytała czy męża mam... Ostatnio zmieniłam gina i badam się wg jego zaleceń. Gość konkretny, działa wg planu i mam nadzieję, że z jego pomocą uda mi się doprowadzić swoje zdrowie do porządku abym mogła zajść w upragnioną ciążę i być szczęśliwą mamą:)

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 13 września 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, trzymam kciuki :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 21 września 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tuod miesiąca . Mam 29 lat,staramy się o dziecko już od roku. Przez ten rok kochaliśmy sie jak nam się chciało nie patrzyliśmy na te dni ... mysleliśmy że nam sie uda jak wszystkim wokól ... ale jakoś nam się nie udało , teraz wszystko zapisuje . Jakiś rok temu miałam hormony robione u p ginekolog i wszystko było ok , eraz ide do gina 29 na powtórke badań

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 21 września 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z hormonami nigdy raczej nie było normalnie. Okres jak mu się chciało to był. Raczej mu się nie chciało. Częściej tylko plamienia. Do tego chora tarczyca... niedoczynność, Hashimoto. Trafiłam teraz do super ginekologa, który wypytał mnie o wszystko, przebadał i zlecił mi szereg badań. Mam nadzieję, że mi pomoże. Do tej pory u poprzedniego lekarza, dostawałam luteinę na wywołanie miesiączki i na tym się temat kończył.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ