Forum W oczekiwaniu na owulację Pomocy pierwszy monitoring!
Odpowiedz

Pomocy pierwszy monitoring!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • golonat Ekspertka

Wysłany: 27 lutego 2018, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by co, żeby brać duphaston, nie trzeba mieć pewności, że się nie jest w ciazy, wręcz przeciwnie, to jest syntetyczny progesteron i w przypadkach zagrożenia wczesnej ciąży właśnie to się bierze na podtrzymanie :)

Multiwitamina lubi tę wiadomość

• Joanka87 Koleżanka

Wysłany: 7 marca 2018, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wczoraj miałam pierwszy monitoring po stymulacji clo (11dc) lekarz stweierdzil pęcherzyk dominujacy 16 mm wiec raczej dobrze. Kazał isc z mężem na randke 14 i 16 dc. Ale w końcu nie wiem kiedy ma mi ta owulacja wypaść... Na kolejny monitoring kazał przyjsc w kolejnym cyklu jeśli nic się nie wydarzy. Jak u was bylo z tym monitoringiem?

CLO 1 cykl - owulacja jest!
  • zaborowj Koleżanka

Wysłany: 8 marca 2018, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby kogos interesowalo jak rozwinela sie akcja... Jestem w ciazy

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 08:31

Multiwitamina, Joanka87, golonat, JaKa, Ikulinka29 lubią tę wiadomość

• Ika83 Ekspertka

Wysłany: 8 marca 2018, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaborowj wrote:

Zaborowj super :) gratulacje:)

mkwia
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 8 marca 2018, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaborowj wrote:
    Świetna nowina! Gratulacje i dużo zdrówka dla Was!

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

klz9ej28f3jwot0w.png
  • zaborowj Koleżanka

Wysłany: 8 marca 2018, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 15:20

• golonat Ekspertka

Wysłany: 9 marca 2018, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaaa!!! :) :) :) Gratulacje!!!!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego