X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Powrót owulacji po porodzie a kamienie piersią
Odpowiedz

Powrót owulacji po porodzie a kamienie piersią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mag81 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 lutego 2023, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, macie jakieś metody jak najłatwiej monitorować powrot owulacji po porodzie aby zajść szybko w druga ciążę karmiąc piersią ?

  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 31 maja 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Ja robiłam testy owulacyjne i bacznie obserwowałam różne objawy. Długo nie miałam miesiączki. Dopiero jak Synek 10 msc miał dostałam. Przed okresem miałam potwierdzoną owulację, bardzo bolało mnie podbrzusze, ciężko było czasami nawet chodzić więc odwiedziłam ginekologa , ból był związany z owulacją, czyli wystąpiła pierwsza przed okresem. Endometrium 12 mm. Ginekolog mówił,że jeśli byly stosunki bez zabezpieczenia to jest szansa. Niestety pojawił się okres. Teraz 40 dni od pierwszej miesiączki, myślałam,że może jest szansa na ciążę niestety byłam wczoraj u ginekologa i nic. Testy też nic. Czekam na drugą miesiączkę i regularnie współżyjemy co dwa dni , jakby może akurat najpierw pojawiła się owulacja. Czekam na wyniki badań na hormony. Ginekolog mówił,że muszą być regularnie miesiączki i trzeba sprawdzić poziom progesteronu, ewentualnie go brać jeśli będzie za mało.

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ