X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owu
Odpowiedz

Pozytywne testy owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 7 marca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, 2 cykl staram się o dziecko, w 2018r, po 2l latach starań i stymulacji zaszłam w ciąże i urodziłam bliźniaki. Teraz spróbuje bez stymulacji i zaczęłam robić testy owulacyjne. I szczerze mówiąc zgłupiałam. W 12dc miałam pęcherzyk 15 mm, od 13 dc testuje i.. raz testy są pozytywne a raz negatywne. Robiłam codziennie zawsze rano i wieczorem. Możecie spojrzeć? Ktoś może tak miał?
    https://naforum.zapodaj.net/159e37748c11.jpg.html

    j12msev.png
  • Marta1302 Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 21 marca 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test facelle owulacyjny pozytywny czy nie? :D
    https://zapodaj.net/78e9e3e86a9d5.jpg.html

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 22 marca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem tak :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Alicjaa18 Koleżanka
    Postów: 94 16

    Wysłany: 22 marca 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomożecie?
    Szczerze mówiąc nie umiem odczytywać tych testów. W tym miesiącu zaczęłam od 14 dnia. Cykl mam 31 dniowy. Wczoraj miałam śluz wodnisty i jakby z krwią. Pasowałoby gdyby to był śluz owulacyjny ale test wyszedł negatywny, dzisiaj jakby bardziej pozytywny.

    https://zapodaj.net/1ecc9bb390542.jpg.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ