X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywny test. Proszę o doradzenie
Odpowiedz

Pozytywny test. Proszę o doradzenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzisiaj test owulacyjny wyszedl pozytywny ;) kiedy najlepiej wspozyc żeby zajsc w ciaze ? Przez 3 dni czy dzisiaj i jutro wystarczy?
    Jak to u Was wyglądało i zakończyło się pozytywem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ostatnio dostałam poradę od mojej pani ginekolog że w trakcie dni płodnych współżyć co drugi dzień i wtedy jest duże prawdopodobieństwo :)

  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 24 października 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALICE wrote:
    Hej. Ostatnio dostałam poradę od mojej pani ginekolog że w trakcie dni płodnych współżyć co drugi dzień i wtedy jest duże prawdopodobieństwo :)

    Mi owulacyjny z allegro wychodził pozytywny przez 2 dni. W pierwszy dzień próbowaliśmy raz, w drugi dwa razy rano i wieczorem. Przedtem przerwa około 5 dniowa żeby się nasienie zebrało i zaskoczyło ;) dodatkowo stosowaliśmy żel fertilsafe plus baby start który poleciła mi przyjaciółka. Jej się udało za 1 razem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2021, 14:57

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 35 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 24 października 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, jeden ginekolog powiedział mi, że najlepiej 4 dni przed owulacją codziennie i w dzien owulacji zakończyć, a potem przerwa. Tym sposobem mi się udało, ale trwało krotko;) Inny ginekolog powiedział mi, żeby "skutecznie wspolczyc". Kiedyś też zaszłam kochając się co drugi dzień, A raz zaszłam po prostu kochając się kiedy miałam ochotę. Ale teraz jadę na testach owulacyjnych, jeden cykl z testem owulacyjny miałam z monitoringiem, i wyszło że w dzien piku LH miałam też odrazu owulacje. Jak masz pik kochaj się odrazu.
    Nie wiadomo kiedy był dokładnie, najlepiej kochac się w dzien przed owulacją, w samą owulacje. Ponoć komorka jajowa średnio 8 godzin jest zdolna do zaplodnienia, a plemniki musi jeszcze dotrzeć do niej, i plemnikow musi być więcej do rozpuszczenia osłonki oocytu:) Także do dzieła i "zalewaj formę ":)

    Mała87 lubi tę wiadomość

  • PolaLola96 Koleżanka
    Postów: 103 1

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Hey, jeden ginekolog powiedział mi, że najlepiej 4 dni przed owulacją codziennie i w dzien owulacji zakończyć, a potem przerwa. Tym sposobem mi się udało, ale trwało krotko;) Inny ginekolog powiedział mi, żeby "skutecznie wspolczyc". Kiedyś też zaszłam kochając się co drugi dzień, A raz zaszłam po prostu kochając się kiedy miałam ochotę. Ale teraz jadę na testach owulacyjnych, jeden cykl z testem owulacyjny miałam z monitoringiem, i wyszło że w dzien piku LH miałam też odrazu owulacje. Jak masz pik kochaj się odrazu.
    Nie wiadomo kiedy był dokładnie, najlepiej kochac się w dzien przed owulacją, w samą owulacje. Ponoć komorka jajowa średnio 8 godzin jest zdolna do zaplodnienia, a plemniki musi jeszcze dotrzeć do niej, i plemnikow musi być więcej do rozpuszczenia osłonki oocytu:) Także do dzieła i "zalewaj formę ":)


    Tak zrobimy będziemy ,,zalewać" :D
    Teraz jestem na clo więc zobaczymy co to będzie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ