X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Problemy z cyklem
Odpowiedz

Problemy z cyklem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Db Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym się was poradzić. Mam 22 lata i nigdy nie przypuszczałem że mogę mieć cykle bezowulcyjne. Jednak miałam problemy z miesiączkami, które były bardzo bardzo bolesne, a raz w roku okresu nie mam z 3 Msc. Odkąd staram się o ciążę zaczęłam na poważnie się obserwować i tak w styczniu nie miałam owulacji, lekarz tak stwierdził. W luty według temp owulacją była a teraz według temp cykl bezowulacyjny. Czy to możliwe że owulacji brak tak w kratkę? Byłam u endokrynologa i kolejna wizyta 22 maja dopiero. A może jest możliwa owulacją bez skoku temp? W lutym brałam castagnus i może to wtedy on się przyczynił do owulki? Teraz zmieniłam i pije inofem. Poradzicie coś?

  • Db Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodaje miniaturkę wykresu. Wspomnę jeszcze, że od nastolatki chodziłam do różnych ginekologów z tymi bolacymi miesiączkami i zawsze mówili, że taka natura. Obecnie bóle odeszły ale mam długie cykle, nawet ponad 35 dni.
    bf835095fdefffed9de0d473eeca1041.png

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1443 1005

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej iść na monitoring w dniach okołoowulacyjnych. Temperatura może skakać i przy bezowulacyjnych, śluz też może występować w bezowulacyjnych. Nawet badanie progesteronu 7 dpo nie ma takiej wiarygodności, bo są też kobietki, które miały owulkę przy niskim progu. Także udaj się na monitoring w najbliższym cyklu.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Db Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo za odpowiedź

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ