Forum W oczekiwaniu na owulację Prolaktyna i inne hormony
Odpowiedz

Prolaktyna i inne hormony

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2015, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skali to niech ci zmieni na inny lek ! Np na dostinex ktory podobno nie ma takich skutkow ubocznych tylko jest drogi, albo jakis inny. Nie ma co sie meczyc, jest duzo zastepczych lekow na rynku. A i czy nie pomieszalas bromla z czyms ze dalo ci taka reakcje? Np alkohol, inne leki?

iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • skorpionek82 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba wrote:
    hej kobitki 5 dni po owulce progesteron 28 co to może oznaczać?no chyba za wcześnie na taki wynik 5dpo na ciażę prawda?nawet jeszcze nie doszło do zagnieżdzenia

Ja 7dpo progesteron miałam 33 czy to może oznaczać ciążę ??

be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Skali89 Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2015, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniła mi na parodel biorę po pół zobacze. Nie zmieszalam nie pije alkoholu odkąd zaczęłam go brać, dodatkowo biorę eutyrox bo miałam TSH powyżej 2. Mam nadzieję że w tym cyklu się uda i nie będę musiała go brac

nowatorka lubi tę wiadomość

f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego