X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pryszcze a owulacja
Odpowiedz

Pryszcze a owulacja

Oceń ten wątek:
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego to kobitki się nie wymyśli na potrzeby chwili:)
    Mam też cykle nie do końca regularne. Swego czasu wyczuwałam owu... jak i wielkie krosty na brodzie..... były... może rzeczywiście coś w tym jest wszak hormony szaleją:)

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pera - ja już od 3 miesięcy , co do dnia , 14dc wyłazi mi wielka boląca bomba na środku pleców, zawsze taka sama i dokładnie w jednym miejscu , w 21dc też się pojawiaj wraz z bolącymi piersiami -czyli wiem,że już po owulce!:)

  • Luna1 Ekspertka
    Postów: 124 221

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się teoria o pryszczach sprawdziła :) Dzień przed owulacją na brodzie wyskoczył mi mega duży, bolący, podskórny "krost" (bo dlaczego to ma być rodzaj żeński ;) )

    Kubuś bl9c3e5e2cvzpimq.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest zupełnie na odwrót, w tym cyklu owulacja z prawego jajnika, a kumulacja trądzika po lewej stronie twarzy heh:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba się potwierdza z tym trądzikiem i owulacją. U mnie ta sama sytuacja. Kilka paskudnych diod na brodzie kilka dni przed owulacją. Ha! Mam 33 lat a czasami czuję się jak nastolatka... Ale pocieszające to, czyli jeszcze coś tam się u mnie dzieje.

    rybka33 lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 1 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Zgodnie z tą teorią powinnam mieć piękną owulację z prawego jajnika bo mam piękne syfy po prawej stronie brody :) Dobrze, dobrze, może je bardziej polubię dzięki temu :)
    Dokładnie tak było dziewczyny :) owulacja z prawego która dała mi Basię :)

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w młodości miałam problemy z trądzikiem, podczas pierwszej ciąży w pierwszym miesiącu też mi się zaczął nasilac, ale zadbałam o siebie, peeling raz w tygodniu, żl Alaclarin bo mi znajoma poleciła do tego bardzo często zmieniałam ręcznik do twarzy, ustało wszystko po jakimś czasie. Przy 2 ciąży nie miałam już ani jednej krostki, nic nie wróciło.

  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 15 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tez męczę się z trądzikiem - ale gin po obejrzeniu wyników badań hormonów, stwierdziła, że wyniki ok, więc mam taką cerę i już. Ale fakt, że np. teraz mam mega wysyp, a owulka była 4 dni temu (skok temperatury). Czyżby doszło do owulacji? :D

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koncepcja opisywana w tym wątku bardzo mi odpowiada i mam nadzieję, że okaże się choć trochę prawdziwa, zwłaszcza po wpisie shimmer. Od 2 dni mam dwa bolące syfki na twarzy po prawej stronie. Dziś test owulacyjny pokazał wynik pozytywny :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • Nastii89 Koleżanka
    Postów: 40 25

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również ten miesiąc mam potwierdzony u ginekologa owulacja z prawego jajnika i zawsze w okresie owulacji mam całą buzię wysypana małymi zaskornikami, cera bardziej mi się przetluszcza i w tym czasie owulacji czuje sie najmniej atrakcyjna w całym miesiącu :(

    oeua9jcgf7a9opjx.png
    w57vgov397ifvo41.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypadkiem wpadłam na ten wątek ale podoba mi się. Kilka dni temu obsypalo mnie krostami z prawej strony brody i owulacje mam potwierdzona przez lekarza USg też z prawej strony;-)

  • dominatorka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z pryszczami męczyłam 10 lat. Miałam tego pełno również na plecach. Niestety nic nie pomogło nawet antybiotyki. Uratował mnie sposób z octem chrzanowym! więcej info tutaj http://www.ziola-na-...we-sposoby.html (może Wam tez pomoże czego wam życze bo wiem co przechodzicie :( )

    dominatorka
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam opinie dziewczyny ktora pila ziola ojca sroki nr3 na plodnosc, a pomogly jej swietnie wlasnie na pryszcze :-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Zof Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny! Jestem tu nowa i też od lat zmagam się z PCO. Z twarzą jest raz lepiej raz gorzej ale zdecydowanie największe problemy są właśnie w czasie owulacji. To, jak działają hormony już wiemy, a czy ktoś ma sposób na te wstrętne gule podskórne? Bo mi już ręce opadają, u mnie to potrafi na całej twarzy wyskoczyć i strasznie boli, szczypie i ogólnie no wkurza i kaleczy skórę :(

    Piszcie co Wam pomaga/pomogło, może uda nam się razem coś zdziałać w tej kwestii.

  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zwykle pojawiają się krotski tuż przed @. Poobserwuję teraz czy w okolicy owulacji czegoś nie ma...
    Na podskórne gule to u mnie pomaga tylko czas - przeczekać :(

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ