X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Skurcze owulacyjne
Odpowiedz

Skurcze owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam Was zapytać w którym dniu odczuwacie skurcze owulacyjne? W przeddzień, czy tego samego dnia, czy może jeszcze jakoś inaczej?

  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Chciałam Was zapytać w którym dniu odczuwacie skurcze owulacyjne? W przeddzień, czy tego samego dnia, czy może jeszcze jakoś inaczej?


    Hej :) ja odczuwam dziwne bóle 1-2 dni przed...

    teverde lubi tę wiadomość

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 9 marca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi proszę jak to u Was wygląda pod kątem śluzu w dniach płodnych. Ja jeszcze pół roku temu miałam go mnóstwo, jak zaczęłam starać się o dziecko nagle zniknął. No wiem czy to kwestia psychiki czy czego. Mając w tym miesiącu teoretycznie dni płodne w okresie owulacji mój śluz przypominał w konsystencji bardzo lejący się balsam. Nie był ani trochę rozciągliwy. I tak co miesiąc od pół roku. Okres mam regularnie co 27-28 dni. Myslicie, że z takim śluzem uda mi się zajść w ciążę?

    Alison
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 marca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Chciałam Was zapytać w którym dniu odczuwacie skurcze owulacyjne? W przeddzień, czy tego samego dnia, czy może jeszcze jakoś inaczej?
    Dzień przed i w tym dniu co owulacja

    teverde lubi tę wiadomość

    ignite
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisoon u mnie owu potwierdzona monitoringiem a sluzu tez nie zaobserwowalam...

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno czasami nie widac ale wystepuje w srodku i to wystarczy :)

  • stokorotka17 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 23 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam bol owulacyjny, czyli klucie w jajnikach nawet tydzien przed owulacja.

    teverde lubi tę wiadomość

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odczuwam ból jajnika w dniu owulacji i utrzymuje się czasami do następnego dnia. W tym cyklu bolał mnie mocniej niż zawsze bo przy kichnieciu myślałam że coś mi wystrzeli zaraz z jajnika :P Co do śluzu to dopiero w tym cyklu mam ok (zaczęłam brać wiesiołek) tzn. dzień przed owu pojawił się rozciagliwy z domieszką wodnistego a w dniu owu był już jak kurze białko. Wcześniej cały czas miałam jakby kremowy zmieszany z wodnistym i nie było go za wiele, rozciagliwego nie mialam. Dodam że 4 miesiące temu odstawilam tabletki anty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 14:47

    teverde lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Aga2809 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 27 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ból owulacyjny w dniu owulacji :)

    teverde lubi tę wiadomość

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZEŚĆ DZIEWCZYNY :)

    też się chciałam poradzić, może ktoś miał podobnie... nie wiem cóż to takiego... w tym miesiącu robiłam testy owulacyjne... i albo nie trafiłam albo owulacji nie było...
    ale odczuwam coś takiego jak ból owulacyjny... i w tym miesiącu jak mi się zaczął... tak do dzis czyli już prawie 8 dzień czuje raz bardziej takie kłucie raz lżej... czasami nie czuję wcale...
    i co Wy na to? ktoś tak miał? co to może znaczyć? czy skoro ból był to owulacja jednak była?
    help podpowiedzcie coś

    Staramy się o dzidziusia :)
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból "owulacyjny" to najmniej miarodajny objaw owulacji. Bóle jajników mogą występować przed owu, w dniu owu i po owu. Piszesz o testach, a co pokazuje temperatura? To temperatura potwierdza owulację, testy tylko pokazują pik LH, który nie musi prowadzić do owulacji. Możliwe, że owulacji jeszcze nie było, ale jajniki ciągle nad tym pracują i stąd te bóle. Może się w końcu pojawi, albo będzie to niestety cykl bezowulacyjny.

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odp, niestety temperatury nie mierze stąd był pomysł na testy... ten cykl jest ogólnie jest inny... brałam duphaston na wyregulowanie cykli... i niestety bardzo jest mozliwe że cykl ten będzie bezowulacyjny...

    dzięki zawsze to jakas podpowiedź coby sobie nie robic nadziei :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 15:08

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a po owulacji. ? Nie wiem.nie.mierze temp codziennie... od 3 dni teraz.mierze i temp rosnie...w niedziele mialam dodatni test ovu... do dzisiaj czuje jajnik po lewej stronie ..duzo grudkowatego sluzu i dziwne skurcze macicy... do okresu tydzien..

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 1-2 dni przed. Pierwsza owulacja Po porodzie i odstawieniu kp ( 17 miesięcy) była tak bolesna, że aż wymiotowałam. Teraz już jest po "staremu".

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle nic nie czuję :( śluz mam wodnisty, ale tylko parę dni po zakończeniu okresu i w testach wyszła mi owu ok. 10 dc, gin twierdzi, że to niemożliwe.... :(

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie owulacja w tym miesiącu wypadła w 9 dc, ale sam okres trwał 3 dni :(
    Bardzo wątpię, że w tym cyklu się uda.
    Co do objawów, to jeszcze przed zmierzeniem temperatury i zrobieniem testu wiedziałam, że tego dnia jest owulacja, bo piersi zaczęły dokuczać, a ten objaw jest u mnie w pakiecie ze skurczami.
    Tak więc u mnie właśnie w dniu owulacji występują skurcze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ