X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz a owulacja
Odpowiedz

Śluz a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam piękny przejrzysty rozciągliwy śluz w 6 dc. Wczoraj skończyła mi się miesiączka. Myslicie ze to juz poczatek dni plodnych?

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz krótki cykl to jest duże prawdopodobieństwo, w każdym razie lepsze to niż brak śluzu płodnego jak u mnie.

  • Czekam:( Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie kochane ,u mnie juz po owu ? Od dzis zmniejszy sie u mnie ilosc <3 ze wzgledu na prace meza i szanse maleja :(

    Kiwi
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ