X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz płodny
Odpowiedz

Śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz płodny zaczyna mi się już po okresie. A skoku temperatury nie mam jeszcze 15 dnia. Nie wiecie co może być powodem takiego stanu rzeczy?? Proszę o pomoc

    Anhe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:33

  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 29-30 dni. W poprzednim cyklu brałam progesteron po potwierdzonej owulacji w 14-15 dniu przed monitoring, teraz też miałam zacząć 18 dnia ale się boje że nie będzie skoku i zatrzymam owulację. Co radzisz???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:33

  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem - śluz płodny występuje u mnie kilkakrotnie w ciągu cyklu, to znaczy, że organizm przygotowuje się do owulacji - jeśli po którymś razie wzrasta temperatura, to wiem, że owulacja była, jeśli nie - to cykl bezowulacyjny. ;)

    Mam pytanie troszkę z innej beczki, choć tematyka podobna. ;) Czy syrop wykrztuśny na bazie lipy może spowodować pojawienie się śluzu płodnego? Jestem w 5dc, tuż po miesiączce i dziś zaobserwowałam po prostu "fontannę" (przepraszam za zwrot!) śluzu wysoce płodnego - nigdy wcześniej takiej ilości i tak dobrej konsystencji nie zaobserwowałam u siebie. Od kilku dni jestem mocno przeziębiona i piję właśnie syrop wykrztuśny. Czy mógł on spowodować rozrzedzenie śluzu?

    Czytałam kiedyś o tym, że jest to możliwe w przypadku syropu Guajazyl, ja stosuję inny, na bazie lipy. Czy miałyście może podobne doświadczenia? :)

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • rudaEM Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam to samo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2014, 18:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem zaskoczona poniewaz to dopiero 7 dc a sprawdzajac dzis sluz zauwazylam, ze jest go mega duzo i jest sliski, przezroczysty, czyzby owu miala byc szybciej? Pierwszy raz to zauwazylam.

  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ! Własnie mam to samo po razpierwszy, 8 dc i śluzpiękny płodny :-) Testy owulacyjnebardzo negatywne, więc przychylam się do tezy zAgatki

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny i u mnie podobnie testy owu negatywne a śluz wczoraj wodnisty a dzisiaj rozciągliwy co o tym myśleć?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia....nie myslec za duzo tylko brykac i przytulac ! ;-)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę brykać od jutra, no może od pojutrza raczej :D i juz teraz sobie piję na poprawę fazę pierwszą Płodności, bo sobie zamówiłam z tego konkursu co był na Ovu, żeby się udało przy pierwszym strzale :D bo już tyle lat czekamy z tym wszystkim, że po co ma być dłużej, nie?

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 3 października 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wreszcie zaobserwowałam różnicę i to chyb adzięki baby and mama med własnie, bo wcześniej nigdy nie wiedziałam jaki mam - wydawało mi sie, ze cały czas taki sam i dopiero teraz ujawinła się róznica więc mogę zacząć obserwacje :) i może się uda :)

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 7 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś - ja tez zauważyłam podobny efekt. i dlatego jak na razie polecam te zioła, bo one rzeczywiście ułatwiają proces starań...zaczynałam niby profilaktycznnie, ale baby and mama med chyba faktycznie doprowadziły do regulacji hormonów u mnie :) a myślałam, że nie ma specjalnej potrzeby i tak sobie piłam jako sposób na szybsze zajście w ciążę.

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz czyli jednak jest sens... :)

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 października 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam, że niektóre z was biorą do owulacji biorą olejek z wiesiołka... powiecie coś więcej? Jaki, Jak, Kiedy, Ile

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 14 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do owulacji pije napar z dwóch łyżek mieszanki z vitex agnus castus i z damianą z baby mama med - zamaist samego wiesiołka mieszankę kilku - na lepszą skuteczność

  • holusha Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny
    jestem tu nowa i mam pytanie odnośnie ziół, o których piszecie: "baby and mama med". Którą wersję najlepiej?? Cykle mam raczej regularne, więc ta opcja wydaje mi się bez sensu, ale pozostałe...?? Mężuś przebadany, mógłby obdzielić jeszcze dwóch facetów, ja za to jestem mega spięta, nastawiona tylko na ciążę, libido średnio ostatnio, łykam duphaston.
    Podpowiedzcie proszę. A może coś innego?
    Z góry dzięki :)









  • holusha Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie, co myśleć ?? od jakichś 3 tygodni bardzo dużo siusiam, o kilku dni biegam jak najęta, Jestem w 8 dniu cyklu, niby okres miałam normalnie, w terminie, wszystko pięknie, ale to sikanie. Do tego dzisiaj doszły bóle dołu brzucha i tak jakby jajnika jednego.Nie wiem, robić test, czy szkoda pieniędzy? Boje się kolejnego rozczarowania, ale w sumie te dolegliwości zaczynają być podejrzane, nie wspomnę już o uciążliwości.
    Pomocy
    Aha, i jeszcze też śluz płodny przy tym jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 20:16

  • zazu23l Ekspertka
    Postów: 175 64

    Wysłany: 15 października 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    holusha...jesli masz sluz plodny,to znaczy,ze masz potencjalnie plodne dni.A ile trwa u ciebie cykl,ile dni trwa mczka?

    zazu23l
    ISKIERKA 05.12.2013 [*] 8tc
  • holusha Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 października 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu23l... cykl 27-29 dni, a @ ta właściwa ok 3-4 dni, a potem potrafię plamić nawet tydzień. Zrobiłam test, bo nie wytrzymałam :( niestety negatywny :(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ