X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację tempka przed owulka
Odpowiedz

tempka przed owulka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tylko ze ja przez 60 dni stoje jak komputer do totalnego resetu... teraz widze wyzsze temperatury, ale jak pisalam- za granica na wczasach nie bawilam sie w pomiary:(
    Kuzwa, czemu lekarze nie rozumieja ze zabieraja nam (tak przy pcos) cenny czas?;/

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 września 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    MILA, twój wykres wcale nie jest jeszcze taki płaski! Spójrz sobie na mój! Ten to dopiero płaski jest.. A termometr mam cały czas taki sam, w tamtym cyklu też nim mierzyłam i miałam na wykresie góry skaliste! :) Więc to nie wina termometru ;) Spójrz z innej strony : łatwiej będzie nam zaobserwować skok :)

    COCCOLINA A GDZIE MIERZYSZ TEMP.
    CO DO WYKRESU TO FAKTYCZNIE MYŚLAŁAM ŻE TYLKO JA TAKI MAM.
    INNE DZIEWCZYNY TWIERDZIŁY ŻE TO DZIWNE ŻE MOJA TEMP, JEST PRAKTYCZNIE NA TYM SAMYM POZIOMIE DLATEGO SUGEROWAŁY NOWY TERMOMETR. A OKAZUJE SIĘ ŻE TAK SIĘ ZDARZA :-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    płaski to jest dopiero mój wykres ;) termometr na pewno dobry, widocznie tak musi byc ;)

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 września 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MACIE RACJĘ, NIE KUPUJE ŻADNEGO TERMOMETRU , TAK JAK PISZESZ MALUTKAEVE TAK WYSZŁO I TYLE !!!! ;-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny, macie problem z zauwazeniem owulacji? Czy ogolnie z owulacja?
    Ja zazdroszcze wszystkim pieknych, stalych i podobnych do siebie cykli. Duzo bym dala za cykl 28 czy 30 dni:)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 13 września 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoko ja nie mam w ogóle stałych cykli. Moje cykle są raz 29 raz 33 dni
    także nie jesteś sama kochana !!! ;-)


    A moja tempka poszła dzisiaj znowu w górę !!!! Yupiiii !!!

    Jak ja mnie to duża bo 36,6 a poprzednie 36,2 - 36,3 !!! DALEJ W GÓRĘ !!!!!!

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila cykle masz regularne...spójrz się na wykres Anko.
    Anko szczerze mówiąc współczuję bo mnie to by szlag trafił :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc moze to wszystko dzieje ze przez burze hormonów po wczesnym poronieniu. Jeszcze 2 tygodnie temu w obrazie usg moj organizm stal na pierwszych dniach cyklu, dopiero teraz ruszyl. Mam nadzieje dostac juz miesiaczke:) Yylko tyle, a dopiero pozniej sie wyregulowac i planować:)
    A dziewczyny dlugo juz walczycie o dzieciaczka?

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 13 września 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja walczyłam w pierwszej ciąży kilka dobrych miesięcy. Zaszłam dzięki inseminacji. Teraz po 7 latach chciałabym aby udało się bez pomocy medycznej ;-/ co z tego będzie - nie wiem ;-/

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazne ze masz jedna ukochana i upragnioną córke.
    Na pewno z poczuciem tego ze jest juz ktos dla kgoo zyjesz latiwej bedzie ci zajsc w druga ciaze.
    Mysle ze 90% z tych ktore nie maja dziecka,a staraja się dluzej niz kilka miesiecy, oddalyby wiele, jesli nie wszystko, by miec choc jedno dziecko.
    Wiec Mila nie stresuj się, tym bardziej ze jestescie jak widac plodni!:)

    MalutkaEve, Anoolka lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 13 września 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko masz rację w 100 %
    Bo jeżeli się nie uda to trudno, faktycznie mam już mój największy skarb :-)
    Dlatego to nie jest tak że aż tak się stresuję, tylko wiesz, jak już człowiek coś zaplanuje to potem się wścieka że się nie da ;-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko sie da, po prostu czasami potrzeba wiecej czasu.
    Masz fajna córe, która widzimy wszyscy na zdjęciu, a to juz mega sukces!:)
    Ja po prostu nie watpie ze gdy odpuscisz stresik to zajdziesz duzo szybciej:)
    Kiedys slyszalam dobry cytat 'jesli chcesz rozsmieszyc Boga, opowiedz mu o swoich planach' i taka jest prawda:)
    Nie ma co zakladac i planowac, trzeba sie starac i zwyczajnie wierzyc ze sie uda.
    Och, gdyby ktos mi dal gwarancje ze przy moich zawirowaniach hormonalnych bede miec dziecko, nawet nie za rok, czy dwa, a dalej...to i tak bylabym spokojna. Po prostu bylabym szczesliwszą osobą.

    MILA, MalutkaEve, Mili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Ale dziewczyny, macie problem z zauwazeniem owulacji? Czy ogolnie z owulacja?
    Ja zazdroszcze wszystkim pieknych, stalych i podobnych do siebie cykli. Duzo bym dala za cykl 28 czy 30 dni:)

    ja nie wiem kiedy ma ovu ;) idę na żywioł ;D a nóż utrafimy ;););)

    Anko, Bikini31 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha:) czysty spontan:)! To sie chwali.
    Oj gdyby nie to ze moj maz jest chory na pkt swojej pracy to moze znalezlibysmy wiecej sil na spontany:)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no np. dzisiaj rano mnie zaskoczył... pozytywnie ;P
    hehe:D


    bo wieczorami to nieraz nie mamy już sił <wrrr>

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 13 września 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my głównie wieczorkiem no bo rano nie da rady !!! he he

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    a my głównie wieczorkiem no bo rano nie da rady !!! he he


    nie no my też głównie wieczorami, choć rano jest najfajniej milosc.gif

    tylko zawsze zaspana jestem i nie wiem co się dzieje ;D

    Anko, Anoolka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to się usmialam :-) ponoć kobieta taka nie do konca ogarnięta, zaspana z rana, to całkiem przyjemny widok:-) ja postanowilam ze do grudnia luźno, a po nowym roku będę się spinac. Jeśli w najblizszych 3,4 miesiącach nie zaskocze to będziemy zmuszeni odstawic seks na jakies 2 miesiące. Każde z nas ma zabieg do przeżycia....co wcale mi się nie uśmiecha:-/

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 13 września 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko jaki zabieg?? :-(

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też nie do końnca zrozumiałam :/

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ