X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację tempka przed owulka
Odpowiedz

tempka przed owulka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny doradzcie, czy ignorowac tempki z 2 ostatnich dni, czy puki co zostawic, jeszcze mi sie nie zdazylo abym miala taka tempke przed owu..

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 września 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro mierzyłaś je o właściwej porze to nie wiem dlaczego chcesz je ignorować, no chyba że czujesz chorobę lub był jakis czynnik który mógł wpłynąć na taki stan

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 września 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co z tą moją temperaturą>?? czy owu była czy dopiero będzie .... nic z tego nie rozumiem. Nie mam żadnych skoków temperatur !!

    154167b5124a1206281dceb23736cd9f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2013, 12:01

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki masz termometr i gdzie mierzysz? Zawsze sceptycznie podchodzę jak widzę że ktoś ma kilka dni tą samą temp. to trochę cieżko osiągnąć. Jeśli nie masz termometru elektro. to zainwestuj w niego w przyszłym miesiącu , Twój wykres nie będzie taki płaski bo widzę że wpisujesz pełne temp. 36.4 albo 36,3 a róznica w drugim miejscu po przecinku daje sporo. Ja mam termometr microlife , kosztował naprawdę niewiele a jest świetny i wiele dziewczyn jest z niego zadowolonych więc śmiało polecam

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 9 września 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam elektroniczny i mierzę w pochwie :-(

    jest możliwe że owu nie było i nie będzie . Test miałam pozytywny i śluz jak trzeba tylko temp jakas nie taka jak powinna być :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2013, 10:27

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym Ci pomóc ale po prostu nie wiem , strasznie płaski ten Twój wykres, nie wiem czy to wyklucza całkowicie owulkę , chyba nie ,skoro test wyszedł Ci pozytywny. Może coś masz z hormonami , dziwi mnie że ta temp zawsze taka równa

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 10 września 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tego naprawdę nie rozumiem . Zaopatrzę się w inny termometr. Jaki radzicie??

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila temperatura nie musi rosnąć od razu po owulce, podejrzewam że jutro będziesz już miała skok.

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 10 września 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh Anoolka mam nadzieję że masz rację !!!

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 10 września 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdecydowanie kup inny termometr

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 10 września 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka a jaki polecasz?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam zwykły lekarski ale nie elektroniczny, który wiele razy mnie zawiódł..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bym poczekała i sprawdziła czy tempka się rozbuja :P

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 10 września 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    a ja bym poczekała i sprawdziła czy tempka się rozbuja :P

    Anoolka mam nadzieję że wykraczesz he he he ;-)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 10 września 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na termometrach , kupiłam microlife i jestem zadowolona , gdyby się zepsul kupiłabym ten sam tyle mogę powiedzieć

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 11 września 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam microlife, jest fajni i wygodny, szybki.

    MILA lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 12 września 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapaliło się żółte światło ....hmmm czyżby to był koniec?
    czy to oznacza że owu może dopiero wykryć?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila jak będą trzy wyższe temperatury to program wyznaczy Ci owulację.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, spojrzcie na moj wykres, ja niestety recznie anulowalam owulacje ktora mialam zaznaczona na 34dc. Bylam na usg i okazalo sie ze moj organizm sie zblokowal (stal caly czas na etapie pierwszych dni cyklu) po ostatnim poronieniu. Dopiero teraz w poniedzialek okazalo sie ze pecherzyk wielki a endo prawidlowe, wiec jestem w okolicach owulacji. Niestety wczesniej bylam na wakacjach i postanowilam sie wyluzowac,takze mieszy innymi nie mierzyc temperatur:) Gdy wrocilam i zaczelam mierzyc temperature okazuje sie ze jest wyzsza o pół stopnia niz to bylo standardowo. Byc moze jestem po owulacji, a szkoda bo nie poczynilam specjalnych staran o dziecko:) Tylko czy mierzenie temperatury przy PCOS ma jakis sens???

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 12 września 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA, twój wykres wcale nie jest jeszcze taki płaski! Spójrz sobie na mój! Ten to dopiero płaski jest.. A termometr mam cały czas taki sam, w tamtym cyklu też nim mierzyłam i miałam na wykresie góry skaliste! :) Więc to nie wina termometru ;) Spójrz z innej strony : łatwiej będzie nam zaobserwować skok :)

    Anko, ja mam PCOS i gdyby nie fakt, że zaczęłam mierzyć temperaturę, to nie wiedziałabym czy w ogóle występuje owulacja. A tak widzę, że jeszcze nie było, a w tym cyklu już powinnam planowo brać luteinę, która znowu zahamowałaby owulację... Oczywiście jeszcze jej nie biorę. Ale jakbym nie mierzyła temperatury to by tak było w kółko...Zrozumiałam, że przez niekompetencję lekarzy sama sobie hamowałam owulację... Warto mierzyć temperaturę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2013, 16:18

    MILA lubi tę wiadomość

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ