X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test ow pozytywny I negatywny
Odpowiedz

Test ow pozytywny I negatywny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Queensofcups Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 3 listopada 2023, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , dziwny cykl . Zaraz po okresie ogromny bol jajnika i macicy do dziś, 16 dzień cyklu . Od 13 dnia cyklu robię te testy pierwszy raz w życiu... myślałam że już jestem po owulacji która mogła się przesunąć. 13,14,15 d negatywny . Wczoraj robiłam ok 11 .00 .dziś o 10.00 i był pik . Bol podbrzusza niedoopisania zrobiłam kolejny dziś ok 15.00 i już pokazał negatywny , zachowałam odstęp picia . Wszystko tak jak trzeba . Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlacsego tak ? Nie ukrywam że liczyłam na ciaze mimo stosunku w ostatni dzien okresu :/

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 360 304

    Wysłany: 3 listopada 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiesz co ja jak miałam bolesne owulacje to się okazało że albo pęcherzyk nie pękł i była torbiel albo rósł bardzo szybko i w momencie owulacji był tak duży że rozpychał jajnik. Najlepiej pójdź w następnym cyklu na monitoring owulacji od jakiegoś 8 dc co 2 dni żeby kontrolować jak szybko rośnie pęcherzyk i jaki rozmiar osiąga. Co do testów owulacyjnych to nie wiem czy jest sens je robić co kilka godzin. Może spróbuj z testem Clear Blue Dual, on bada nie tylko pik LH ale też wcześniej pik estradiolu więc wiesz 3-4 dni wcześniej że zapowiada się owu i można zaplanować współżycie. Minus taki że są dość drogie ale serio ja bez tych testów bym zwariowała. Przy bolesnych owulacjach warto też zbadać estradiol w 2-5dc i prolaktynę

  • Queensofcups Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 3 listopada 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w ciazy nie jestem to w następnym cyklu zrobię pakiet właśnie hormonalny i Amh i zobaczymy .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ