X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny clearblue różowy
Odpowiedz

Test owulacyjny clearblue różowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • P91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, podpowiedzcie mi... czy używając tych testów owulacyjnych, testujecie się tylko do pierwszej uśmiechniętej buźki czy testujecie do momentu, aż okaże się negatywny? U mnie już drugi dzień z rzędu pozytywny i nie wiem jak celować z owulką🤔

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 638 263

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P91 wrote:
    Hej dziewczyny, podpowiedzcie mi... czy używając tych testów owulacyjnych, testujecie się tylko do pierwszej uśmiechniętej buźki czy testujecie do momentu, aż okaże się negatywny? U mnie już drugi dzień z rzędu pozytywny i nie wiem jak celować z owulką🤔


    Od pierwszego pozytywnego testu owulacyjnego 24-36 h wystąpi owulacja, więc nie ma sensu robić kolejnych testów tylko działać;)

    P91 lubi tę wiadomość

  • P91 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Od pierwszego pozytywnego testu owulacyjnego 24-36 h wystąpi owulacja, więc nie ma sensu robić kolejnych testów tylko działać;)

    Tak też zrobiłam.😄 ovu mi dzisiaj wyrzuciło info, że przeprowadziłam za mało testów owulacujnych... I powinnam robić je do pierwszego negatywnego 🙈🙉🙊

  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 638 263

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P91 wrote:
    Tak też zrobiłam.😄 ovu mi dzisiaj wyrzuciło info, że przeprowadziłam za mało testów owulacujnych... I powinnam robić je do pierwszego negatywnego 🙈🙉🙊


    Po co marnować tyle testów 🤣

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ