X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny pozytywny przez cały cykl?!
Odpowiedz

Test owulacyjny pozytywny przez cały cykl?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ulaula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie byłam wczoraj u ginekologa i mówił że dopiero po 2 latach starania możemy porozmawiać na temat problemu. Pozatym robił usg i mówił że mam macice łukowata to znaczy podejrzenie ale niby z tego co on mówił nie sprawia to żadnego problemu. A o testach mówił że czasami wariuja jak jest się we wczesnej ciąży.

    Ulaula
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ma dość staromodne podejście ten Twój ginekolog. Obecnie po roku starań, jeśli nie ma ciąży, to rozpoczyna się diagnostykę niepłodności. To możesz się zapytać czemu wariują, kiedy się w ciąży nie jest. Bo ja tak mam co miesiąc, nie sądzę, by co miesiąc testy mi wariowały.


    Ale jak znam życie odpowiedzią by było, widocznie taka pani uroda ;)
    Pocieszam się tylko, że koło 7 dpo testy przestają wychodzić pozytywne i dopiero znowu przed kolejną owulacją jest pozytywny. Gdyby wychodziły cały cykl, to wtedy można podejrzewać PCOS.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 16:34

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Ulaula Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej dzięki za radę i chyba zmienię ginekologa jak on chce czekać 2 lata a to dla mnie jak wieczność :(

    Ulaula
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ